Spotkanie w komendzie z uczestnikami półkolonii. Fotograf: KPP w Puławach

Spotkanie w komendzie z uczestnikami półkolonii

Podczas spotkania wysłuchały pogadanki na temat bezpieczeństwa w wakacje, a także dowiedziały się na czym polega praca policjantów w poszczególnych wydziałach. Miały okazję obejrzeć radiowozy i pozdrowić funkcjonariuszy pracujących w terenie.Wczoraj puławską komendę policji odwiedziły dzieci z półkolonii Wakacyjne Szaleństwo. Wizytę rozpoczęto od pogadanki, z której dzieci dowiedziały się jak wygląda służba w Policji oraz czym zajmują się policjanci w poszczególnych wydziałach. Funkcjonariusze zaprezentowali również radiowozy, motocykle oraz sprzęt, którym posługują się na co dzień.

Najważniejszym tematem podczas spotkania była jednak kwestia bezpieczeństwa w wakacje. W ramach akcji 'Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą" policjanci opowiedzieli dzieciom, jak powinny wyglądać ich zabawy, żeby wakacyjny odpoczynek upłynął miło, atrakcyjnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Sądząc po zaangażowaniu dzieci, tego typu spotkania są świetną formą oddziaływań profilaktycznych i będą kontynuowane przez całe wakacje.Ogłoszenia

Przyjmę przewoźników krajowych 24 t ,...

PODLASIE S.A. poszukuje do stałej współpracy w...

Kontroler Biletów MZK od zaraz

Miejsce pracy: Gmina Puławy Numer referencyjny:...

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje z balkonem

Mieszkanie położone na parterze przy ulicy...

Poszukiwani przewoźnicy krajowi, 24 t...

PODLASIE S.A. poszukuje do stałej współpracy w...

Toyota corolla

Sprzedam Toyotę Corollę z 2000 r. Benzyna. Przebieg...

kierowca kat B

Zatrudnię kierowcę kat.B , współpraca z firmą FLASH....