Spotkanie w komendzie z uczestnikami półkolonii. Fotograf: KPP w Puławach

Spotkanie w komendzie z uczestnikami półkolonii

Podczas spotkania wysłuchały pogadanki na temat bezpieczeństwa w wakacje, a także dowiedziały się na czym polega praca policjantów w poszczególnych wydziałach. Miały okazję obejrzeć radiowozy i pozdrowić funkcjonariuszy pracujących w terenie.Wczoraj puławską komendę policji odwiedziły dzieci z półkolonii Wakacyjne Szaleństwo. Wizytę rozpoczęto od pogadanki, z której dzieci dowiedziały się jak wygląda służba w Policji oraz czym zajmują się policjanci w poszczególnych wydziałach. Funkcjonariusze zaprezentowali również radiowozy, motocykle oraz sprzęt, którym posługują się na co dzień.

Najważniejszym tematem podczas spotkania była jednak kwestia bezpieczeństwa w wakacje. W ramach akcji 'Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą" policjanci opowiedzieli dzieciom, jak powinny wyglądać ich zabawy, żeby wakacyjny odpoczynek upłynął miło, atrakcyjnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Sądząc po zaangażowaniu dzieci, tego typu spotkania są świetną formą oddziaływań profilaktycznych i będą kontynuowane przez całe wakacje.Ogłoszenia

kierowca C+E

Zatrudnimy Kierowców C+E na kraj i międzynarodówkę....

Apartament 2 pokoje 58m/kw LUX, z...

Do sprzedaży apartament 2 pokojowy 58m/kw z...

skup zboża, kukrydzy, łubinu, grochu

Kupie zboża paszowe i konsumpcyjne, pszenicę,...

Pożyczki Pod Nieruchomości i Grunty...

Warunki pożyczki - na okres roku, z możliwością...

Oddam psa

Szczeniak 2 miesiące, samodzielny, może być razem z...

śpiewający akordeonista

Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny ,...