Zderzerzenia osobówek z motocyklami

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzeń, do jakich doszło w tym tygodniu na drogach powiatu puławskiego. Oboje poszkodowani to motocykliści.To już kolejny podobny przypadek w ostatnim czasie, kiedy  dochodzi do zderzenia samochodu osobowego z jednośladem. Na początku września na ul. Żyrzyńskiej w Puławach w wyniku takiego zdarzenia najpierw trafił do szpitala, a potem wskutek odniesionych obrażeń zmarł 67-letni mieszkaniec Puław, jadący skuterem. W tym tygodniu policja i pogotowie interweniowało przy dwóch kolejnych kolizjach, do których doprowadzili kierujący samochodami osobowymi. Najpierw w Końskowoli kierująca toyotą 33 - latka wymusiła pierwszeństwo na jadącej skuterem kobiecie.

- 64 - latka upadła na jezdnię doznając poważnych obrażeń ciała. Trafiła do szpitala w Puławach - informuje podkom. Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Tego samego dnia policjanci pognali do Wąwolnicy. Tam kierująca samochodem marki volvo 45 - latka wymusiła pierwszeństwo przejazdu na motocykliście.

- 28 - latek kierujący hondą, z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Lublinie - dodaje podkom. Rejn-Kozak.

Interweniujący na miejscu policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców. Okazało się, że wszyscy byli trzeźwi.