Walczyli przy zielonych stołach

Prawie 40 zawodników wzięło udział w trzecim turnieju tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym, który się odbył 8 marca. Tym razem rywalizowano we wszystkich grupach wiekowych oraz indywidualnym turnieju open.




W poszczególnych grupach triumfowali: Gabriela Serafin (do 15 lat), Kamil Gołębiowski (16-39 lat i open), Radosław Poświatowski (40-55 lat) i Marek Taczalski (56 lat i starsi).

WYNIKI

 

DZIECI DO 15 LAT

1. Gabriela Serafin (Radom), 2. Jakub Gajewski (Puławy), 3. Filip Wawer (Puławy), 4. Kinga Kamola (Puławy).

MĘŻCZYŹNI 16-39 LAT

1. Kamil Gołębiowski (Topspin Kurów), 2. Michał Krasika (Jedlińsk), 3. Emil Matraszek (Końskowola), 4. Piotr Bocian (Puławy), 5-6. Wiktoria Serafin (Radom), Kacper Woźniak (Sygnał Lubin), 7-8. Norbert Bednarczyk (Dęblin), Rafał Gzubicki (LOB Dęblin), 9-12. Mariusz Dydo (Puławy), Mikołaj Sieroń (LOB Dęblin), Julia Serafin (Radom), Karol Grabowski (Piotrawin), 13-15. Karol Maj (Moszczanka), Oskar Piasecki (Moszczanka), Radosław Kamola (Cezaryn).

MĘŻCZYŹNI 40-55 LAT

1. Radosław Poświatowski (Puławy), 2. Wojciech Prokopiak (Idalin), 3. Sylwester Jasiocha (Topspin Kurów), 4. Piotr Mitruczuk (Puławy), 5-6. Zbigniew Ciołek (Wojciechówka), Roman Chawryło (Lublin), 7-8. Marek Ciurkowski (Puławy), Artur Zając (Puławy), 9-11. Tomasz Ciurkowski (Puławy), Kazimierz Matraszek (Wronów), Ryszard Zawadzki (Puławy).

MĘŻCZYŹNI 56 LAT I STARSI

1. Marek Taczalski (Zakrzówek), 2. Bogdan Grzybek (Chodel), 3. Andrzej Głodek (Żelechów), 4. Leszek Bigaj (Lublin), 5-6. Tadeusz Berliński (Puławy), Krzysztof Grabowski (Piotrawin), 7-8. Stanisław Kowalczyk (Puławy), Leszek Matraszek (Końskowola).

OPEN

1. Kamil Gołębiowski (Topspin Kurów), 2. Mariusz Dydo (Puławy), 3. Mikołaj Sieroń (LOB Dęblin), 4. Marek Taczalski (Zakrzówek), 5-6. Zbigniew Ciołek (Wojciechówka), Kacper Woźniak (Sygnał Lublin), 7-8. Radosław Poświatowski (Puławy), Piotr Bocian (Puławy), 9-12. Bogdan Grzybek (Chodel), Krzysztof Grabowski (Piotrawin), Sylwester Jasiocha (Topspin), Rafał Gzubicki (LOB Dęblin), 13-16. Leszek Bigaj (Lublin), Roman Chawryło (Lublin), Wiktoria Serafin (Radom), Norbert Bednarczyk (Dęblin), 17-24. Gabriela Serafin (Radom), Marek Ciurkowski (Puławy), Karol Maj (Moszczanka), Wojciech Prokopiak (Idalin), Leszek Matraszek (Końskowola), Emil Matraszek (Końskowola), Karol Grabowski (Piotrawin), Michał Kraska (Jedlińsk), 25-31. Filip Wawer (Puławy), Kinga Kamola (Cezaryn), Piotr Mitruczuk (Puławy), Tadeusz Berliński (Puławy), Artur Zając (Puławy), Andrzej Głodek (Żelechów), Ryszard Zawadzki (Puławy), 32-38. Stanisław Kowalczyk (Puławy), Jakub Gajewski (Puławy), Radosław Kamola (Cezaryn), Julia Serafin (Radom), Kazimierz Matraszek (Wronów), Tomasz Ciurkowski (Puławy), Oskar Piasecki (Moszczanka).