Tragiczny w skutkach pożar domu

Do tragicznego w skutkach pożaru domu doszło w nocy w gm. Kurów. W zgliszczach znaleziono zwłoki dwóch osób, 58 letniego mężczyzny i 55 letniej kobiety. Z pożaru wydostały się pozostali domownicy. Na szczęście nie stało się im nic poważnego. Policjanci i biegły z zakresu pożarnictwa, prowadzą oględziny i zabezpieczają dowody, które pozwolą na ustalenie przyczyny pożaru.Kilkadziesiąt minut po północy dyżurny  puławskiej komendy  został powiadomiony o pożarze domu mieszkalnego w gm. Kurów. W wyniku zdarzenia całkowitemu spaleniu uległ dom drewnianej konstrukcji.

W trakcie akcji gaśniczej ujawniono w zgliszczach ciała dwóch osób. Policjanci ustalili wstępnie, że są  ofiarami pożaru są prawdopodobnie 58 letni mężczyzna  i 55 letnia kobieta – mieszkańcy tej posesji.  

Z pożaru wydostali się pozostali domownicy. Na szczęście nie stało się im nic poważnego.

Z uwagi na zagrożenie rozprzestrzenienia się pożaru ewakuowano sąsiednich mieszkańców. Na skutek pożaru doszło do wybuchu butli z gazem wewnątrz budynku. Po zakończeniu akcji gaśniczej prace na miejscu pożaru rozpoczęły służby śledcze.

Czynności na miejscu wykonywane są pod nadzorem prokuratora. Policjanci i biegły z zakresu pożarnictwa, prowadzą oględziny i zabezpieczają dowody, które pozwolą na ustalenie przyczyny pożaru.