Włodzimierz Karpiński ma nową pracę

Pochodzący z Puław były poseł PO będzie prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Warszawie.Kolega z partii dał mu pracę

 

Były poseł na Sejm dwóch kadencji i Minister Skarbu pożegnał się z sejmową ławą z końcem października. Już wcześniej oficjalnie informował opinię publiczną o tym, że nie zamierza startować w wyborach parlamentarnych i ponownie ubiegać się o reelekcję. Jeszcze w czasie trwania poprzedniej kadencji parlamentu pojawiły się pogłoski o tym, że Karpiński po zakończeniu pracy w Warszawie miał pokierować lubelską miejską spółką - MPWiK w Lublinie. Jednak zapytany wprost jeszcze wtedy poseł, nie potwierdził tych informacji. Przyznał jednak, że otrzymuje propozycje pracy z terenu całej Polski, a nawet z zagranicy.

Teraz okazuje się, że nie pozostał długo bez pracy i po zakończeniu etapu posłowania wcale nie rozstaje się ze stolicą. Na stronie internetowej warszawskiego MPO w Biuletynie Informacji Publicznej już oficjalnie przy stanowisku prezesa zarządu znajduje się nazwisko Włodzimierza Karpińskiego.

 

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).