Międzynarodowy Festiwal Kolęd Wschodniosłowiańskich.

XXIV Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach

Trwa nabór zgłoszeń do kolejnej edycji festiwalu.Po raz kolejny mam ogromną przyjemność zaprosić przedstawicieli Waszej parafii, szkoły, placówki do udziału w XXIV edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd. To wyjątkowe wydarzenie łączy w sobie piękną, polską tradycję śpiewania kolęd z zachwycającym poziomem muzycznych prezentacji. Niech tegoroczny Festiwal będzie czasem życiowej radości, religijnej refleksji i niepowtarzalnych wrażeń artystycznych - mówi  Zbigniew Śliwiński, dyrektor Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika"

                                             

Już od dwudziestu czterech lat uczestnicy odwiedzający Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach udowadniają, że tradycja śpiewania pieśni bożonarodzeniowych i pastorałek jest żywa i dynamicznie się rozwija.

Jeśli macie ochotę dołączyć do naszego grona kolędników, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji puławskiego Festiwalu.

Zapraszamy wykonawców w każdym wieku. Swoje zdolności i umiejętności muzyczno-wokalne można prezentować w występach indywidualnych, zespołowych oraz rodzinnych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 stycznia 2019 r., wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem: http://www.domchemika.pl/formularz_koledy/index.php

Prezentacje konkursowe rozpoczynamy w czwartek i piątek, 17 i 18 stycznia, a następnie po weekendowej przerwie, od 21 do 23 stycznia. Przesłuchania będą odbywały się w dwóch blokach: od godz. 09:00 (I blok) oraz od godz. 15.00 (II blok).

W związku trwającą modernizacją POK „Dom Chemika" prezentacje konkursowe XXIV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2019 odbędą się w sali teatralnej w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach, ul. Kowalskiego 1.