Tragiczny finał poszukiwań 55-latka. Fotograf: KPP w Radzyniu Podlaskim

Tragiczny finał poszukiwań 55-latka

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 55-latka z gm. Kąkolewnica, który zaginął 16 sierpnia br. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak wyjechał z miejsca zamieszkania rowerem w nieznanym kierunku. W piątek ciało mężczyzny odnalezione zostało w lesie, w rejonie miejscowości Miłolas w gm. Kąkolewnica.Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie pomagali strażacy i okoliczni mieszkańcy. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania, pobliski las, docierali do miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać także do rodziny i znajomych. Prowadzone poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatu.

W piątek kilka minut przed godziną 13: 00 dyżurny radzyńskiej komendy uzyskał informację, z treści, której wynikało, że mieszkaniec gminy Kąkolewnica, podczas grzybobrania, zauważył rower, a także ujawniła zwłoki mężczyzny.

Pod nadzorem prokuratora na miejscu przeprowadzone zostały oględziny. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci mężczyzny.Ogłoszenia

Sprzedam działkę budowlaną w...

Sprzedam działkę budowlaną w Komarówce Podlaskiej...

SEP/UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE ---...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń z...

Praca w Warszawie

Zatrudnię cieśli i zbrojarzy. Praca w Warszawie....

Waga

Waga dziesiętna w dobrym stanie. Cena 150 zł Radzyń...

Sprzedam działkę rolną

Sprzedam działkę rolną 0,78 ha, łąki 1,39 ha w 2...

Zatrudnię tapicera

Zatrudnię tapicera samochodowegoTel. 693 294 820