Tragiczny finał poszukiwań 55-latka. Fotograf: KPP w Radzyniu Podlaskim

Tragiczny finał poszukiwań 55-latka

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 55-latka z gm. Kąkolewnica, który zaginął 16 sierpnia br. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak wyjechał z miejsca zamieszkania rowerem w nieznanym kierunku. W piątek ciało mężczyzny odnalezione zostało w lesie, w rejonie miejscowości Miłolas w gm. Kąkolewnica.Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie pomagali strażacy i okoliczni mieszkańcy. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania, pobliski las, docierali do miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać także do rodziny i znajomych. Prowadzone poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatu.

W piątek kilka minut przed godziną 13: 00 dyżurny radzyńskiej komendy uzyskał informację, z treści, której wynikało, że mieszkaniec gminy Kąkolewnica, podczas grzybobrania, zauważył rower, a także ujawniła zwłoki mężczyzny.

Pod nadzorem prokuratora na miejscu przeprowadzone zostały oględziny. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci mężczyzny.Ogłoszenia

Sprzedam dom z działką.

Sprzedam dom (około 100m2) z działką 28 arów. Na...

Zaproponuj pożyczkę pieniężną e-mail:...

Zaproponuj pożyczkę pieniężną osobom w potrzebie. Od...

Zaproponuj pożyczkę pieniężną e-mail:...

Zaproponuj pożyczkę pieniężną osobom w potrzebie. Od...

Mechanika samochodowa (calodobowa)

Mechanika Samochodowa ( całodobowa )  Wykonuje: -...

Limousine

SPRZEDAM byki rasy Limousine czystorasowe. W bardzo...

Sprzedam prasę John Deere 590 +...

Sprzedam prasę John Deere 590 + ORYGINAŁ STEROWNIK...