Tragiczny finał poszukiwań 55-latka. Fotograf: KPP w Radzyniu Podlaskim

Tragiczny finał poszukiwań 55-latka

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 55-latka z gm. Kąkolewnica, który zaginął 16 sierpnia br. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak wyjechał z miejsca zamieszkania rowerem w nieznanym kierunku. W piątek ciało mężczyzny odnalezione zostało w lesie, w rejonie miejscowości Miłolas w gm. Kąkolewnica.Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie pomagali strażacy i okoliczni mieszkańcy. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania, pobliski las, docierali do miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać także do rodziny i znajomych. Prowadzone poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatu.

W piątek kilka minut przed godziną 13: 00 dyżurny radzyńskiej komendy uzyskał informację, z treści, której wynikało, że mieszkaniec gminy Kąkolewnica, podczas grzybobrania, zauważył rower, a także ujawniła zwłoki mężczyzny.

Pod nadzorem prokuratora na miejscu przeprowadzone zostały oględziny. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci mężczyzny.Ogłoszenia

skup aut kasacja pojazdów

SKUP AUT - sprawne lub uszkodzone może być po...

Sprzedam opony zimowe 185/65/14 Barum

Witam. Sprzedam 2 opony zimowe 185/65/14 Barum...

Kupię bydło

Kupię bydło wybrakowane-nie nadajace się do chowu

Kupie Ciągnik Rolniczy Wladimirec T25

Kupie Ciągnik Rolniczy Wladimirec T25 rozważe każdą...

Olej rzepakowy i lniany

Oferuję olej rzepakowy i lniany tłoczony metodą na...

Fullstack PHP Developer

Poszukuję osoby na stanowisko fullstack developera...