Wypadek z udziałem pieszej. Fotograf: KPP w Radzyniu Podlaskim

Wypadek z udziałem pieszej

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Polo potrącił kobietę, która przechodziła na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku wypadku piesza z obrażeniami ciała przewieziona została do szpitala.Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18:40 na ul. Kleeberga w Radzyniu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Polo, 55-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego, potrącił przechodzącą na oznakowanym przejściu dla pieszych, 50-letnią mieszkankę gminy Radzyń Podlaski. W wyniku wypadku piesza doznała obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala.

Kierowca volkswagena był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie. W trakcie wykonywanych czynności na miejscu zdarzenia drogowego okazało się jednak, że kierujący nie posiada wymaganych dokumentów przy kontroli drogowej. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa pieszemu.

Funkcjonariusze apelują o ostrożność na drodze. Opady atmosferyczne, śliska nawierzchnia drogi powodują zmniejszenie przyczepności. To wszystko ma wpływ na wydłużającą się drogę hamowania pojazdu, a tym samym bezpieczeństwo dla osób będących w pojeździe jak i osób poza nim. Dostosowując prędkość jazdy do warunków panujących na drodze oraz zachowując bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu zapewniamy sobie czas na właściwe zareagowanie i bezpieczny manewr.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność. Jest ślisko, a ciągłe opady atmosferyczne utrudniają jazdę i ograniczą widoczność. Kierowcy noga z gazu!

Wypadek z udziałem pieszej

Wypadek z udziałem pieszej. Fotograf: KPP w Radzyniu Podlaskim

Wypadek z udziałem pieszej

Wypadek z udziałem pieszej. Fotograf: KPP w Radzyniu PodlaskimOgłoszenia

Radzyń Podlaski / Działka budowlana...

Oferuję działkę budowlaną 10 arową w bliskiej...

Sprzedam Pole Uprawne

Witam, sprzedam pole orne o powierzchni ok. 2...

Skup zboża paszowego i konsumpcyjnego...

Skup zboża paszowego i konsumpcyjnego pszenicy...

Spotkanie

Poznam dziewczynę do dyskretnych spotkań, możliwy...

Rower

Sprzedam rower GIANT 24" Stan bardzo dobry ze...

SPRZEDAM Hyundai Tucson 2,0

Witam, mam do sprzedania samochód Hyundaia TUCSON z...

{**}