Bez pasów ale za to z promilami i dożywotnim zakazem kierowania. Fotograf: KPP w Radzyniu Podlaskim

Bez pasów ale za to z promilami i dożywotnim zakazem kierowania

Mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu oraz dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi jechał audi bez pasów bezpieczeństwa oraz przewoził pasażerów. Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Komarówce Podlaskiej na ul. Staszica.

Policjanci radzyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Audi 80, którego kierujący jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Podczas prowadzonej kontroli drogowej mundurowi wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Po przebadaniu 45-latka, mieszkańca gminy Komarówka Podlaska, okazało się, że jest nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 2,5 promil alkoholu w jego organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiadał wymaganych dokumentów, oraz ma dożywotni sądowy zakaz kierowania pojazdami. W takim stanie mężczyzna przewoził troje pasażerów.

Za swoje zachowanie 45-latek będzie odpowiadał przed sądem. Odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości i pomimo zakazu, ale także za popełnione wykroczenia. Pojazd został zabezpieczony na strzeżonym parkingu.

Kodeks karny za jazdę w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.Ogłoszenia

ZATRUDNIE KIEROWCE C+E

Zatrudnię kierowcę prawo jazdy C+E w transporcie...

Kurs Masażu niemowląt

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i ich...

Lokale do wynajęcia centrum

Wynajmę lokale w centrum Radzynia podlaskiego...

C+E kierowca międzynarodowy

Firma P.H.U. AGA-TRANS Agata Prejs zatrudni kierowce...

C+E kierowca międzynarodowy

Firma P.H.U. AGA-TRANS Agata Prejs zatrudni kierowce...

Poszukujemy osób do mycia budynków...

Praca od zaraz. Atrakcyjne zarobki.Możliwa umowa o...