Bez pasów ale za to z promilami i dożywotnim zakazem kierowania. Fotograf: KPP w Radzyniu Podlaskim

Bez pasów ale za to z promilami i dożywotnim zakazem kierowania

Mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu oraz dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi jechał audi bez pasów bezpieczeństwa oraz przewoził pasażerów. Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Komarówce Podlaskiej na ul. Staszica.

Policjanci radzyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Audi 80, którego kierujący jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Podczas prowadzonej kontroli drogowej mundurowi wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Po przebadaniu 45-latka, mieszkańca gminy Komarówka Podlaska, okazało się, że jest nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 2,5 promil alkoholu w jego organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiadał wymaganych dokumentów, oraz ma dożywotni sądowy zakaz kierowania pojazdami. W takim stanie mężczyzna przewoził troje pasażerów.

Za swoje zachowanie 45-latek będzie odpowiadał przed sądem. Odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości i pomimo zakazu, ale także za popełnione wykroczenia. Pojazd został zabezpieczony na strzeżonym parkingu.

Kodeks karny za jazdę w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.Ogłoszenia

Zatrudnię kierowców na wywrotki i...

Zatrudnię kierowców na wywrotki 4-osiowe i patelnie...

Zatrudnię pracowników do mycia kurników

Zatrudnimy do mycia budynków inwentarskich mężczyzn...

Sprzdam siedlisko Wólka Zdunkówka

Siedlisko o pow.0,91ha ogrodzone siatką,dom murowany...

Sprzedam hydrofor+pompę 2 stopniową...

SPRZEDAM HYDROFOR 200L, POMPĘ 2-STOPNIOWĄ GRUDZIĄDZ...

TANIE UBEZPIECZENIA + KONKURS

CENTRUM UBEZPIECZEŃ PAWTRANS ul. Warszawska 39/4...

Kredyt na 500+

Kredyt na świadczenia z MOPSu i GOPSu oraz 500+...

{**}