Czemierniki: Wypadek z udziałem motorowerzysty. Fotograf: KPP w Radzyniu Podlaskim

Czemierniki: Wypadek z udziałem motorowerzysty

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem podjął manewr skrętu w lewo, w trakcie którego doszło do zderzenia z osobową mazdą. Motorowerzysta z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala.Wczoraj po godz. 12:00 w Czemiernikach na ul. Parczewskiej doszło do zderzenia motoroweru marki Romet z samochodem osobowym marki Mazda.

Jak wstępnie ustalili policjanci radzyńskiej jednostki kierujący motorowerem, 69-letni mieszkaniec gminy Czemierniki, wykonywał manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu. W tym samym czasie kierujący samochodem osobowym marki Mazda Premacy, 63-letni mieszkaniec gminy Drelów, rozpoczął manewr wyprzedzania kierującego motorowerem.

Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony kierujący jednośladem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości.

Policja apeluje do kierowców o ostrożność, bezpieczną jazdę oraz zdrowy rozsądek, bowiem kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu. Nawet najprostsze manewry mogą zakończyć się tragicznie.Ogłoszenia

Sprzedam prasę John Deere 590 w...

Sprzedam prasę John Deere 590 w bardzo dobrym...

Pożyczka, kredyt dla każdego!

Kredyt, pożyczka na oświadczenie dla każdego....

Praca, Przewoźnicy krajowi, 24 t

PODLASIE S.A. poszukuje do stałej współpracy w...

Praca dorywcza

Kobieta 29 lat szuka pracy dorywczej na 6 godz...

Wynajmę mieszkanie 3- pokojowe w...

Wynajmę mieszkanie 3 - pokojowe ( 59 m) na II...

Praca w Szwecji

Poszukuję do pracy w Szwecji osoby w wieku 25-40...