Czemierniki: Wypadek z udziałem motorowerzysty. Fotograf: KPP w Radzyniu Podlaskim

Czemierniki: Wypadek z udziałem motorowerzysty

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem podjął manewr skrętu w lewo, w trakcie którego doszło do zderzenia z osobową mazdą. Motorowerzysta z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala.Wczoraj po godz. 12:00 w Czemiernikach na ul. Parczewskiej doszło do zderzenia motoroweru marki Romet z samochodem osobowym marki Mazda.

Jak wstępnie ustalili policjanci radzyńskiej jednostki kierujący motorowerem, 69-letni mieszkaniec gminy Czemierniki, wykonywał manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu. W tym samym czasie kierujący samochodem osobowym marki Mazda Premacy, 63-letni mieszkaniec gminy Drelów, rozpoczął manewr wyprzedzania kierującego motorowerem.

Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony kierujący jednośladem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości.

Policja apeluje do kierowców o ostrożność, bezpieczną jazdę oraz zdrowy rozsądek, bowiem kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu. Nawet najprostsze manewry mogą zakończyć się tragicznie.Ogłoszenia

Nawóz wapniowy granulowany

Oferujemy wapno nawozowe pod każdą uprawę, na...

Krowa

Krowa 9 lat, mleczna, niezacielona, gm. Radzyń Podl....

kierowca C+E

Zatrudnimy Kierowców C+E na kraj i międzynarodówkę....

Renault Laguna 1.8 benzyna

Przedmiotem ogłoszenia jest Renault Laguna 1.8...

skup zboża, kukrydzy, łubinu, grochu

Kupie zboża paszowe i konsumpcyjne, pszenicę,...

TANIE UBEZPIECZENIA + KONKURS

CENTRUM UBEZPIECZEŃ PAWTRANS ul. Warszawska 39/4...