Policjanci z Radzynia Podlaskiego ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło w..." />

Wypadek w Woli Osowińskiej

Policjanci z Radzynia Podlaskiego ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło w piątek w  Wola Osowińskiej. Mitsubishi, którym jechała kobieta z dwójką dzieci dachowało.Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 15:40 na ulicy Górnej w miejscowości Wola Osowińska (gmina Borki).

Jak wstępnie ustalili policjanci, 22-letnia mieszkanka gm. Borki, kierująca samochodem marki Mitsubishi Carisma na zakręcie drogi straciła panowanie nad pojazdem.

– Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, następnie do przydrożnego rowu, gdzie dachowało – opisuje mł. asp. Piotr Mucha, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim. – W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała kierująca oraz dwoje dzieci w wieku 4 i 14 lat. Wszyscy trafili do szpitala. 14-latka została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Lublinie.

Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku. – W trakcie wykonywanych badań laboratoryjnych w szpitalu w organizmie 22-latki stwierdzono alkohol. W związku z zaistniała sytuacją od kierującej została pobrana krew do badań w celu ustalenia dokładnej zawartości alkoholu w organizmie – dodaje przedstawiciel radzyńskich policjantów.