Rozegrano Branickie Zawody Sportowe 2018. Fot. Monika Mackiewicz.

Rozegrano Branickie Zawody Sportowe 2018 (galeria)

W niedzielne popołudnie w Branicy Radzyńskiej-Kolonii w ramach spotkań sportowych pod patronatem Wójta Gminy Radzyń Podlaski Wiesława Mazurka rozegrano Turniej Tenisa Stołowego, który został zrealizowany w ramach inicjatywy lokalnej ze środków Gminy Radzyń Podlaski oraz sponsorów.Jak mówi Danuta Sołtys, organizatorka spotkania i sołtys miejscowości, celem turnieju było: uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, propagowanie gry w tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, przyjemne spędzenie wolnego czasu, a także... poszukiwanie następców mistrzów.

Sędzią głównym turnieju była Violetta Pasztaleniec, dyrektor Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej, a rozegrano go w trzech kategoriach:

  • juniorzy dziewczęta,
  • juniorzy chłopcy,
  • seniorzy.

Medale, nagrody i dyplomy wręczali: Wiesław Mazurek, Anna Grochoła, przewodnicząca Rady Gminy, Violetta Pasztaleniec oraz organizatorki spotkania: Jolanta Koczkodaj oraz Danuta Fijałek. Sołtys podziękowała uczestnikom za udział w sportowej rywalizacji oraz wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie turnieju. Wójt pogratulował zwycięzcom, a także sołtys i radnej w jednej osobie.

- Nastąpiła dobra zmiana. Cieszę się, że spotykamy się dzisiaj w tym miejscu, że jest okazja do sportowej zabawy, wspólnej rozmowy i spędzenia niedzielnego popołudnia. Że w remizie tętni życie - podkreślił.

A oto lista zwycięzców:

KATEGORIA JUNIORZY DZIEWCZĘTA:

1. KAROLINA SZELECH
2. MAGDA SZELECH
3. JULIA MICHALAK
KINGA ROŻEN
PAULINA RADOMSKA

KATEGORIA JUNIORZY CHŁOPC :

1. MIŁOSZ STANISŁAWSKI
2. MARCIN ŁUKASZEK
3. GRZEGORZ SEKUŁA
MARCIN MACKIEWICZ
DOMINIK MAZUR
ADRIAN JARONIEC
PATRYK JARONIEC
KAROL SZWED
PAWEŁ SZELECH
MACIEJ MICHALAK
MARCEL WILCZYŃSKI

KATEGORIA SENIORZY :

1. MAREK MACKIEWICZ
2. MARIUSZ GARBALA
3. RADOSŁAW WIERZCHOWSKI
JAROSŁAW SZELECH
PAWEŁ KSIĄŻEK
ŁUKASZ WIERZCHOWSKI
MARCIN MICHALAK
ŁUKASZ FIJAŁEK
BOGDAN SZELECH
RAFAŁ OLSZEWSKI


Galeria zdjęć: