Cztery mecze, zero punktów i strzelonych goli. Bilans bramkowy 0-12. Czwarta porażka z rzędu..." />

Trwa czarna passa Orląt

Cztery mecze, zero punktów i strzelonych goli. Bilans bramkowy 0-12. Czwarta porażka z rzędu podopiecznych Rafała Borysiuka - dziś, 0-2 z Chełmianką Chełm - stała się faktem. Oprócz braku punktów niepokoi kontuzja Rafała Kursy, który w 72 min. musiał opuścić plac gry.W radzyńskiej  drużynie doszło do kilku zmian. Między słupkami spotkanie rozpoczął  Robert Nowacki, do składu wrócił również Przemysław Ilczuk. Po długiej nieobecności na placu gry pojawił się rekonwalescent, Adrian Zarzecki. "Biało-zieloni" wyszli 6 młodzieżowcami, 2 z nich to wychowankowie Orląt. 

Po pół godzinie gry mieliśmy do czynienia z pierwszą, składną akcją gości - Wojczuk wyłożył piłkę Kiczukowi, który po rajdzie strzelił minimalnie obok spojenia słupka z poprzeczką, Chwilę później, było już jednak 1-0 dla Chełmianki -  po dośrodkowaniu z prawej strony, pierwszy strzał zawodnika Chełmianki obronił Nowacki, piłka trafiła jednak pod nogi Kamila Kocoła, który dał prowadzenie gospodarzom.

Po przerwie Orlęta ruszyły do odrabiania strat. Około 40 kibiców z Radzynia widziało najpierw przerwany rajd Gałązki, chwilę potem strzał Wojczuka w boczną siatkę. Po godzinie gry Borysiuk wpuścił na boisko Kalitę - jego obecność na boisku ożywiła nieco poczynania gości, którzy po kilu kornerach nie zdołali doprowadzić do wyrównania.

Zamiast 1-1, w 70. minucie zrobiło się 2-0 dla graczy z Chełma. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłka trafiła wprost na głowę Zawiślaka, który bez problemu umieścił ją w siatce.

Orlęta zagrały w następującym składzie:

Nowacki - Zarzecki, R. Kursa(ż, '72 Waniowski), Ciborowski('60 Kalita; ż), Gałązka, Wojczuk, Ilczuk('77 Barciak), Rycaj('68 Panufnik), Korolczuk(ż), Kiczuk(ż), Turek.

W sobotę, 6 kwietnia o 16. na Warszawskiej "biało-zieloni" podejmą Podhale Nowy Targ. Kto z kim, w pierwszą kwietniową sobotę,  zatańczy "zbójnickiego"?