Raport z weekendowego grania

Pierwsze zwycięstwo radzyńskich Orląt (2-1 z Wiślanami Jaśkowice) to nie jedyne piłkarskie wydarzenie minionego weekendu. Młodzieżówka oparła się Wenus

Przed spotkaniem goście zajmowali ostanie miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów. Mecz przez pierwszy kwadrans kontrolowali gospodarze -  już w 5 minucie otworzyć wynik spotkania po  technicznym strzale  napastnika Emila Mazurka, zaraz po wznowieniu gry przez gości na listę strzelców wpisał się Konrad Michalski który podwyższył wynik spotkania na 2-0.

"Młodzieżowcy" długo nie cieszyli się z tak komfortowego prowadzenia, ponieważ w 11 minucie meczu stracili bramkę po błędzie i było już 2-1. Drużyna gości bardzo wysoko atakowała defensywę radzynian, co spowodowało utratę kolejnej bramki -  w 33 minucie było już 2-2.

Nerwowy wynik nie satysfakcjonował Pliszki i spółki, na przerwę schodzili ze utraconą przewagą. Na drugą połowę spotkania wyszli zmotywowani i z konkretnym celem - wygrać!

Już na początku drugiej połowy zmiana w drużynie gospodarzy -  plac gry opuścił Marcin Łukaszuk ,w jego miejsce wszedł Karol Wierzbicki. Mecz się znacząco ożywił,  KS zaczął  kontrolować pole gry. W 54 minucie zmiana w drużynie KS Młodzieżówka schodzi Krzysztof Paskudzki, w jego miejsce Mateusz Dorosz. Mecz nabrał tempa i zaowocowało to strzeleniem trzeciej bramki przez Konrada Michalskiego w 75 minucie.

Ostani kwadrans meczu to ataki z obu stron, gra głównie toczyła się na przedpolu szesnastki. W 79 minucie gospodarze dokonują podwójnej zmiany, za Damiana Pliszkę wchodzi Krystian Ślusarczyk a za Konrada Michalskiego na placu melduje się Michał Musiatowicz. 

KS Młodzieżówka - Wenus Oszczepalin (2-2) 3-2

Młodzieżówka w Składzie:Mateusz Latoch - Jacek Fijałek, Artur Dymek, Matusz Kobojek, Piotr Łoziński - Konrad Michalski, Przemysław Kowalczyk, Damian Pliszka, Krzysztof Paskudzki - Emil Mazurek, Marcin Łukaszuk

Zawodnicy rezerwowi:Patryk Śmieciński, Mateusz Dorosz, Karol Wierzbicki, Michał Musiatowicz, Tomasz Banasiak, Krystian Ślusarczyk

Grom gromi, zwycięstwo Unii Żabików

W 15 kolejce bialskiej okręgówki Unia Żabików pokonała 1-0 LKS Milanów, Olimpia Okrzeja na własnym boisku straciła 4 gole w starciu z Gromem Kąkolewnica. Gracz meczu? Bez wątpienia Łukasz Samociuk - autor dwóch trafień i dwóch asyst. Gole dołożyli też Ryszard Grochowski oraz Patryk Czarnecki.

W "A" klasie Orzeł Czemierniki zainkasował komplet punktów, nie wychodząc na boisko. Goście z Janowa Podlaskiego nie dojechali.