Jak wypadli nasi?

Bezbramkowy remis podopiecznych Rafała Borysiuka w Kozienicach z Wisłą Puławy to nie jedyne spotkanie, które przykuwało uwagę sympatyków piłki w miniony weekend.W środę, 15 maja o 17.00 "biało-zieloni" zmierzą się w Jeleńcu z miejscowym Bizonem w finale BOZPN Pucharu Polski. W lidze, w sobotę 18 maja o 17.00 podejmą przedostatnią ekipę w tabeli - Czarnych Połaniec.

*

W bialskiej klasie "B" (II grupa) rezerwy Unii Żabików nieznacznie (2-3) uległy w gościach Orłowi Zalesie. 19 maja o 13.00 podejmą Orkana Wojcieszków.

Prawdziwą strzelaninę obserwowano w Komarówce. KS Az-Bud rozbił GLKS Roskosz-Grabanów (8-2).

Za tydzień, 19 maja o 13.00 zagra na wyjeździe z drugą drużyną Lutni Piszczac. Na sześć kolejek przed końcem "żółto-czarni" są liderem,z przewagą 7 punktów nad dzisiejszym rywalem.

*

W II. grupie bialskiej klasy "A" z trzybramkowym bagażem wracają do Radzynia zawodnicy KS Młodzieżówka. Przegrali 0-3 na wyjeździe z ULKS Dębowica. W przyszłą niedzielę, 19 maja o 13.00 na bocznym boisku Orląt zagrają z Borem Dąbie.

W grupie I "Serie A" Orzeł Czemierniki zremisował 1-1 z LZS Sielczyk Biała Podlaska.

*

W okręgówce Grom Kąkolewnica dał srogą lekcję futbolu, niszcząc 8-1 Kujawiaka Stanin. W meczu dwóch "Unii", gospodarze z Żabikowa okazali się o dwa trafienia lepsi od "imienników" z Krzywdy.

Za tydzień Grom podejmie Huragan Międzyrzec, Żabików ugości "złych chłopców" z Zastawia.