Bezbramkowy remis Orląt z Czarnymi Połaniec, porażka KS Młodzieżówki i remis podopiecznych..." />

Piłkarski raport poweekendowy

Bezbramkowy remis Orląt z Czarnymi Połaniec, porażka KS Młodzieżówki i remis podopiecznych Edmunda Koperwasa w Makroregionalnej Lidze U-19  (1-1, gol Bartka Idzikowskiego)  - to niektóre rezultaty minionego weekendu. Podopieczni Rafała Borysiuka 24 czerwca o 16.00 zagrają w Krakowie z Hutnikiem. Na Warszawską powrócą w Dzień Dziecka. O 17.00 podejmą Sokoła Sieniawę. KS Młodzieżówka - LKS Bór Dąbie (0-3)

Wczoraj  na bocznym boisku w Radzyniu drużyna podejmowała LKS Bór Dąbie. Mecz od pierwszych minut to zachowawcza gra obu drużyn. Zdecydowanie z upływającymi minutami drużyna gospodarzy miała wiele sytuacji bramkowych oraz kontrolowała grę na boisku. Pierwsza połowa nie przyniosła goli.

Na drugą połowę "młodzieżowcy"  wyszli w niezmienionym składzie. Gra drużyny gości nie zmieniła się, a gospodarze tracili dużo sił i powoduje to stratę pierwszej bramki w 60 minucie po błędzie defensywy Latoch był bez szans. Druga bramka padła w 75 minucie praktycznie w ten sam sposób. Drużyna gości oddała dwa strzały i dwie bramki). W 85 minucie sędzia główny spotkania dyktuje rzut karny dla drużyny gości. Braki kadrowe oraz kontuzje podstawowych zawodników zdecydowały o wyniku tego meczu. 

W niedzielę, 26 maja zagrają na wyjeździe (o 16.) z outsiderem, WKS Wólką Świątkową.

*

W bialskiej klasie B grupy 2 Unia II Żabików uległa aż 0-9 Orkanowi Wojcieszków. 26 maja o 13.00 zagrają w gościach z rezerwami Unii Krzywda.

W grupie pierwszej cenne wyjazdowe zwycięstwo odniosła ekipa z Komarówki. KS Az-Bud po dwóch bramkach Kamila Multana wygrał 2-1 z Lutnią II Piszczac.

Skład : Iwaszko, Klimiuk P, Bijata, Bobruk, Klimiuk K, Daniłko, Klimiuk M, Jędrzejewski, Barańczuk, Patkowski, Multan

Ponadto grali : Włoszek, Janiak, Zieniuk

Za tydzień, 26 maja o 13.00 "żółto-czarni" podejmą GLKS Rokitno.

*

W "A" klasie Orzeł Czemierniki pokonał 6-2 ekipę Krzny Rzeczyca,z przytupem witając "nowe" boisko. Za tydzięń o 16.00 ponownie zagrają u siebie, podejmując zespół z Rogoźnicy.

*

W bialskiej okręgówce remisem 1-1 zakończyło się spotkanie Gromu Kąkolewnica z Huraganem Międzyrzec. Gola dla gospodarzy już w 2. minucie zdobył Rafał Zieliński. 

W sobotę, 25 maja o 17.00 Grom podejmie zespół LKS Milanów.

Takim samym rezultatem zakończyła się wyjazdowa potyczka Unii Żabików z niedawnym pucharowym rywalem radzyńskich Orląt - Bizonem Jeleniec. 26 maja o 17.00 zagrają u siebie z Bad Boys Zastawie.