Dotkliwa domowa porażka Orląt (0-3 z Sokołem Sieniawa), remis Młodzieżówki (3-3) oraz porażka..." />

Wyniki ekip z regionu

Dotkliwa domowa porażka Orląt (0-3 z Sokołem Sieniawa), remis Młodzieżówki (3-3) oraz porażka młodych Orląt w Lidze Makroregionalnej U-19 (2-3 z Orlętami Kielce, po dwóch trafieniach Arkadiusza Kroloczuka) - to nie jedyne rozstrzygnięcia podczas minionego weekendu.



Ostatni mecz sezonu podopieczni Rafała Borysiuka rozegrają w Kraśniku - w sobotę, 8 czerwca o godz. 17.00. Na kolejkę przed końcem "biało-zieloni" plasują się na 10. pozycji, gromadząc 40 punktów (9 zwycięstw, 13 remisów oraz 11 porażek). W meczu ze Stalą powalczą o drugie wyjazdowe zwycięstwo.

 

W klasie "B" KS Az-Bud Komarówka Podlaska wygrała na wyjeździe z ekipą GLKS Roskosz-Grabanów 4-1. Bramki zdobywali:

'23 - Bartosz Bijata

'34 - Kamil Multan

'41 - Patryk Klimiuk

'89 - Mateusz Daniłko

Skład : Piotr Kalinowski, Mateusz Klimiuk, Bartosz Bijata, Paweł Klimiuk, Karol Hajbos, Mateusz Daniłko, Maciej Klimiuk, Patryk Klimiuk, Mikołaj Ilczuk, Krzysztof Klimiuk, Kamil Multan.
Ponadto grali : Marcin Mróz, Eryk Korneszczuk, Jan Grabiński, Kamil Bednarczyk, Jakub Włoszek.

Już 29 maja "żółto-czarni" byli pewni awansu do "A"klasy, mając 10 punktów przewagi nad wiceliderem.

W "Serie A", widzowie derbów KS Młodzieżówka - Absolwent Domaszewnica zobaczyli aż 6 bramek. Mecz zakończył się remisem (3-3). W niedzielę, 9 czerwca o 16.00 w delegacji zmierzą się ze Startem Gózd, w 21. kolejce pauzują. 23 czerwca rozegrają ostatni mecz sezonu - powalczą w Serokomli z miejscowym Polesiem.

Orzeł Czemierniki zremisował bezbramkowo z Victorią Parczew. W niedzielę, 9 czerwca o 16.00 rozegra wyjazdowe spotkanie w Leśnej Podlaskiej.

*

W okręgówce Grom Kąkolewnica pokonał na wyjeździe Unię Krzywda 4-0. Bramki strzelali: Samociuk (dwie), Marczuk oraz Czarnecki.

Granica Terespol - Unia Żabików (1-1).

W sobotę, 8 czerwca o 11.00  Grom podejmie Bizona Jeleniec, a dzień później, o 16.00 Unia Żabików - Tytan Wisznice.