Orlęta gotowe na ligę

Trzy spotkania sparingowe mają za sobą gracze Orląt. Podopieczni Rafała Borysiuka w środku tygodnia ograli Victorię Sulejówek, zaś w sobotę dwukrotnie wyszli na boje z Wisłą Puławy oraz z Ruchem Brześć.
Tylko bez "Kociaka"

Szkoleniowiec był zadowolony z minionego tygodnia pracy. - Domknęliśmy kadrę. To cieszy, bo w ostatnich latach w ostatnich chwilach kompletowaliśmy zespół. Całe szczęście ominęły nas kontuzje. Jedyną poważniejszą ma Arek Kot, ale z tym się liczyliśmy. Już w tamtym sezonie grał z urazem i musiało się skończyć na zabiegu. Rok temu o tej porze nie wyglądało to dobrze - mówi szkoleniowiec Orląt.

Ilościowo i jakościowo

"Borys" nie ukrywa, że cieszy go stan jakościowy i ilościowy zespołu. - Pojawiła się rywalizacja o miejsce w pierwszym składzie. Przykładem niech będzie dwumecz z Wisłą i Ruchem. Miałem do dyspozycji dwa składy, co tylko może cieszyć. Ciężko pracujemy, ale jest cisza i spokój. Wierzę, że praca obroni się w lidze. Mam do dyspozycji fajną i dobrą kadrę. Jestem optymistą - dodaje.

 

 

 

Orlęta Radzyń Podlaski - Victoria Sulejówek 1:0 (0:0)

Bramka: Szymala 40` (k).

Orlęta: Nowacki (46` Stężała) - Ciborowski (74` Chmielewski), Chyła, Kursa (74` Kania), Szymala (62` Rycaj), Renkowski (72` Lipiński), Korolczuk (46` Sułek), Sadowski (59` Imbronjev), Gałązka (46` Kalita), Ilczuk (46` Syryjczyk), Nowak (59` Samociuk).

 

Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Puławy 0:3 (0:0)

Bramki: Kacprzycki 51`, K. Puton 67`, Barański 82`.

Orlęta: Stężała - Ciborowski, Kursa, Chyła, Szymala, Renkowski (67` Gałązka), Sadowski, Korolczuk (54` Sułek), Ilczuk (70` Syryjczyk), Kalita, Nowak.

 

Orlęta Radzyń Podlaski - Ruch Brześć 2:2 (1:0)

Bramki: Chmielewski 41`, Siwek 53` - 64`, 68`.

Orlęta: Nowacki - Gałązka, Idzikowski, Kania, Rycaj, Bożym, Sułek, Syryjczyk, Lipiński, Imbronjev, Chmielewski.

 

Z Hutnikiem później

Mecz 15. kolejki przeciwko Hutnikowi Kraków na prośbę drużyny gości został przesunięty z 2 na 3 listopada. Niedzielne starcie rozpocznie się o godz. 12.

 

GIEŁDA TRANSFEROWA ORLĄT

PRZYCHODZĄ: Artur Renkowski, Jakub Syryjczyk, Mariusz Chmielewski (wszyscy Podlasie Biała Podlaska), Łukasz Samociuk (Orzeł Czemierniki?), Rafał Nowak (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Michał Sadowski (Olimpia Zambrów), Stefan Imbronjev (Chicago Fire?), Mateusz Chyła (Podlasie Biała Podlaska).

ODCHODZĄ: Adrian Zarzecki (Victoria Sulejówek), Dominik Barciak (Pogoń Siedlce), Karol Turek (Górnik Łęczna), Rafał Kiczuk (Wisła Puławy), Rafał Jaworski (Orlęta Łuków), Maciej Wojczuk (Wisła Puławy), Kacper Waniowski (Huragan Międzyrzec Podlaski), Karol Buzun (zrezygnował z gry), Michał Panufnik (Chełmianka Chełm), Tomasz Zaręba (Sparta Szepietowo).

 

PROGRAM 1. KOLEJKI

(10/11.08)

Hetman - Orlęta

(niedz., godz. 17:00)

Sokół - Chełmianka

Wisła P. - Jutrzenka

Siarka - Wisła S.

Korona II - Podlasie (przełożony)

Hutnik - Wólczanka

Wisłoka - Podhale

KSZO - Avia

Stal K. - Motor

 

PROGRAM 2. KOLEJKI

(15.08., środa)

Orlęta - Stal K.

(godz. 17:00)

Orlęta - Stal K.

Chełmianka - Motor

Avia - Hetman

Podhale - KSZO

Wólczanka - Wisłoka

Podlasie - Hutnik

Wisła S. - Korona II

Jutrzenka - Siarka

Sokół - Wisła