SKARB KIBICA ORLĄT RADZYŃ PODLASKI



SKARB KIBICA ORLĄT RADZYŃ PODLASKI
ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

Rok założenia: 1924

Barwy: biało-zielone

Adres: Warszawska 77

Telefon: (83) 352 01 32

Stadion: pojemność 2000 miejsc

 

 

TRENER: Rafał Borysiuk

ASYSTENT TRENERA: Artur Idzikowski

TRENER BRAMKARZY: Mateusz Bożym

KIEROWNIK DRUŻYNY: Waldemar Pawlina

TRENER PRZYGOTOWANIA FIZYCZNEGO: Paweł Marcinkowski

MASAŻYSTA: Szymon Strojek

PREZES: Krzysztof Grochowski

WICEPREZESI: Wiesław Wawrzaszek, Artur Fijałkowski

SKARBNIK: Włodzimierz Domański

SEKRETARZ: Grzegorz Szram

CZŁONKOWIE: Zdzisław Janus, Jarosław Musiatowicz, Jacek Piekutowski, Przemysław Kośmider

 

KADRA ZESPOŁU ORLĄT RADZYŃ PODLASKI

IMIĘ I NAZWISKO|DATA URODZENIA|WZROST|WAGA|POPRZEDNI KLUB|KSYWA|NR BUTA

 

BRAMKARZE

Krzysztof Stężała|09.04.1980|196|85|Orlęta Łuków|Stężi|45

Robert Nowacki|19.05.1998|198|88|Jagiellonia Białystok|Robo|47

Bartosz Klebaniuk|03.04.2002|187|79|TOP-54 Biała Podl.|Kleban|47

 

OBROŃCY

Bartosz Ciborowski|14.05.1998|177|77|Jagiellonia Białystok|Cibi|42

Bartosz Idzikowski|17.05.2002|185|66|Wychowanek|Idzi|44

Radosław Kursa|12.01.1989|191|83|Motor Lublin|Kursik|45

Kacper Kania|27.01.2002|183|79|Bystrzyca Borki|Kanson|43,5

Kacper Lipiński|30.03.2000|182|77|Wychowanek|Lipa|43,5

Patryk Szymala|31.05.1993|180|76|Bałtyk Koszalin|Szymal|41,5

Artur Renkowski|11.03.1998|179|76|Podlasie Biała Podl.|Renek, Arczi|44

Mateusz Chyła|07.04.1999|194|83|Podlasie Biała Podl.|Chyłka|45,5

 

POMOCNICY

Jan Bożym|14.09.2002|183|73|Wychowanek|Janek|44

Damian Gałązka|08.07.1996|178|73|ŁKS Łomża|Gałąź|42,5

Przemysław Ilczuk|04.07.1998|168|68|Górnik II Łęczna|Jerry|41

Arkadiusz Korolczuk|05.01.2002|176|70|Wychowanek|Aro|43

Arkadiusz Kot|15.07.1994|181|77|Wychowanek|Kociak|43

Kacper Musiatowicz|20.01.2002|174|66|Wychowanek|Kacper|42,5

Karol Rycaj|14.10.1994|172|70|Polesie Kock|Rycek|42,5

Artur Sułek|25.02.1993|175|71|Powiślak Końskowola|Sułi|42,5

Michał Sadowski|07.04.1994|175|74|ŁKS Łomża|Sadoś|40,5

Jakub Syryjczyk|30.07.1996|179|75|Podlasie Biała Podl.|Syria|42

 

NAPASTNICY

Rafał Nowak

Mariusz Chmielewski|18.03.1999|187|85|Podlasie Biała Podl.|Mario, Chmielu|43

Karol Kalita|17.08.1995|177|75|Avia Świdnik|Kali|42

 

PRZYBYLI: Artur Renkowski, Jakub Syryjczyk, Mariusz Chmielewski (wszyscy Podlasie Biała Podlaska), Rafał Nowak (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Michał Sadowski (Olimpia Zambrów), Stefan Imbronjev (Chicago Fire?), Mateusz Chyła (Podlasie Biała Podlaska).

ODCHODZĄ: Adrian Zarzecki (Victoria Sulejówek), Dominik Barciak (Pogoń Siedlce), Karol Turek (Górnik Łęczna), Rafał Kiczuk (Wisła Puławy), Rafał Jaworski (Orlęta Łuków), Maciej Wojczuk (Wisła Puławy), Kacper Waniowski (Huragan Międzyrzec Podlaski), Karol Buzun (zrezygnował z gry), Michał Panufnik (Podlasie Sokołów Podlaski), Tomasz Zaręba (Sparta Szepietowo).

 

 

 

TERMINARZ GODZINOWY ORLĄT

11.08., 17:00 Hetman - Orlęta

15.08., 17:00 Orlęta - Stal

18.08., 19:00 Motor - Orlęta

24.08., 17:00 Chełmianka - Orlęta

28.08., 17:00 Orlęta - Avia

31.08., 17:00 Podhale - Orlęta

07.09., 17:00 Orlęta - Wólczanka

14.09., 16:00 Podlasie - Orlęta

21.09., 16:00 Orlęta - Wisła S.

28.09., 12:00 Jutrzenka - Orlęta

05.10., 15:00 Orlęta - Sokół

12.10., 15:00 Wisła P. - Orlęta

19.10., 15:00 Orlęta - Siarka

26.10., 15:00 Korona II - Orlęta

03.11., 12:00 Orlęta - Hutnik

09.11., 14:00 Wisłoka - Orlęta

16.11., 13:00 Orlęta - KSZO