II miejsce Samochodziarzy w Turnieju Młodych Lakierników. Fotograf: ZSP w Radzyniu Podlaskim

II miejsce Samochodziarzy w Turnieju Młodych Lakierników

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim był reprezentowany przez jeden zespół, który finale ogólnopolskim zajął II miejsce.To wielki sukces uczniów i szkoły, która nie prowadzi kształcenia w zawodzie lakiernik a mimo to, uczniowie nauczyli się podstaw lakiernictwa. Karol Szczygielski, uczeń drugiej klasy technikum pojazdów samochodowych i Konrad Nicpoń, uczeń drugiej klasy zasadniczej szkoły zawodowej to pasjonaci lakiernictwa, którzy z determinacją zdobywali specjalistyczną wiedzę w czasie pozalekcyjnym. Uczniowie za zajęcie II miejsca otrzymali cenne nagrody oraz zapewnili sobie udział w profesjonalnym szkoleniu lakierniczym zorganizowanym w centrum szkoleniowym firmy NOVOL, po ukończeniu którego otrzymają certyfikat, z którym z pewnością łatwiej znajdą pracę.

II miejsce Samochodziarzy w Turnieju Młodych Lakierników

II miejsce Samochodziarzy w Turnieju Młodych Lakierników. Fotograf: ZSP w Radzyniu Podlaskim

Zadania finałowe należało wykonać poprawnie i jak najszybciej, a uczestnicy zmierzyli się m.in. z demontażem i montażem pistoletu lakierniczego w odbiciu lustrzanym, przygotowaniu pokrywy silnika do lakierowania, komputerowym testem kolorystycznym, testem kolorystycznym, który polegał na układaniu próbek lakierniczych w odpowiedniej kolejności.

Według nauczyciela, p. Wojciecha Mackiewicza największą trudność w przygotowaniu do konkursu sprawiły zagadnienia z testów kolorystycznych i pomiarów spektrometrem obsługi mieszalni lakierów, ale dzięki uprzejmości pana Mirosława Sobieszka, właściciela mieszalni lakierów „MotoChemia Sobieszek", mogliśmy uczyć się w jego firmie, za co bardzo serdecznie mu dziękujemy.

II miejsce Samochodziarzy w Turnieju Młodych Lakierników

II miejsce Samochodziarzy w Turnieju Młodych Lakierników. Fotograf: ZSP w Radzyniu PodlaskimOgłoszenia

SEP/UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE ---...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń z...

Praca w Warszawie

Zatrudnię cieśli i zbrojarzy. Praca w Warszawie....

Waga

Waga dziesiętna w dobrym stanie. Cena 150 zł Radzyń...

Sprzedam działkę rolną

Sprzedam działkę rolną 0,78 ha, łąki 1,39 ha w 2...

Zatrudnię tapicera

Zatrudnię tapicera samochodowegoTel. 693 294 820

Siewnik

Siewnik poznaniak 2,70m, pługi podorywkowe 5 .Tel....