Program kabaretowy pt. "Być kobietą". Fot. Monika Mackiewicz.

Program kabaretowy pt. "Być kobietą" (galeria)

Po raz kolejny UTW wraz z uczniami Gimnazjum nr 2 zaprosili mieszkańców Radzynia na program kabaretowy pt. "Być kobietą". Uczniowie dali prawdziwy popis aktorstwa, zdolności wokalnych, muzycznych i tanecznych.Jak to było?

Pan Bóg użył... - świeżości różny, lekkości liścia, aksamitu brzoskwini, spojrzenia sarny, płaczu chmury, promienia słonecznego, nieśmiałości zająca, próżności pawia, miękkości puchu, twardości gołębia, smaku miodu, okrucieństwa tygrysa, gdakania sójki, gruchania gołębia, a później wziął to wszystko dokładnie wymieszał i stworzył kobietę...

Panowie z radzyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku: Dariusz Gałan i Kazimierz Szynkaruk z nieodłącznym wdziękiem złożyli 12 marca wszystkim kobietom najlepsze i pełne humoru życzenia z okazji ich marcowego święta. W imieniu płci pięknej uczennica Gimnazjum nr 2 Weronika Wronowska odwzajemniła życzenia z okazji Dnia Mężczyzny.

Przedstawienie pt. "Być kobietą" otworzyła Weronika Mackiewicz, która zagrała na skrzypcach, Julia Zielińska i Julia Drożdż zaśpiewały piosenki o miłości, kabaretowy skecz o nieprzypadkowej zamianie ról męsko-damskich rozbawił wszystkich do łez (m.in. Igor Terlikowski, Dawid Mitroniuk), w stand-upie o tym, że kobieta nie potrafi normalnie rozmawiać przez telefon wystąpił Jakub Mainusz. Po raz kolejny grupa taneczna z gimnazjum udowodniła, że taniec to radość i wdzięk. Spektakl został przygotowany przez nauczycieli szkoły: Agnieszkę Grochowska, Elżbietę Żukiewicz, Tomasz Dzidę oraz Marzannę Sawicką.


Galeria zdjęć:Ogłoszenia

TANIE UBEZPIECZENIA

CENTRUM UBEZPIECZEŃ PAWTRANS ul. Warszawska 39/4...

Matura

Przyjmuje zapisy na przygotowanie do matury na rok...

Udzielamy pozyczek osobom fizycznym...

Witam pana i pana Szczerosc i szczerosc to dwie...

MELASA DLA BYDŁA

Polecam melase dla bydła 79 gr/kg. Podnosi poziom...

Renault Laguna

Witam.Sprzedam Renault Laguna 1 1.8 benzyna bez gazu...

Tynki

Wykonam tynki cementowo wapienne, gipsowe z agregatu