Grochowski rzuca rękawicę Mazurkowi

Sekretarz powiatu radzyńskiego będzie konkurował z obecnym wójtem, który piastuje ten urząd drugą kadencję.- Biorąc pod uwagę dotychczasowe poczynania obecnego wójta uważam, że nie jest to silny przeciwnik. Czas na zmiany! Jestem do państwa dyspozycji - mówi Daniel Grochowski, obecny sekretarz powiatu radzyńskiego.

- Gmina Radzyń Podlaski to gmina bardzo bliska mojemu sercu. Od urodzenia jestem z nią związany, bliskie mi są jej problemy, a przede wszystkim bardzo zależy mi na jej dynamicznym rozwoju. Z tego też powodu w 2014 r. kandydowałem na stanowisko wójta gminy. Kolejne wybory samorządowe odbędą się w bieżącym roku i zamierzam w nich kandydować - ogłasza Daniel Grochowski, który za czasów wójta Mirosława Kałuskiego był sekretarzem gminy Radzyń. 

Błotniste drogi

- Uważam, że w gminie Radzyń Podlaski, szczególnie w obszarze zarządzania i kierowania gminą, potrzebne są duże zmiany. Moim zdaniem, w gminie przez ostanie cztery lata nastąpiło spowolnienie inwestycyjne, nie buduje się nowej infrastruktury drogowej, ograniczając się tylko do niezbędnych prac remontowych, które według mnie również nie odzwierciedlają potrzeb w tym zakresie. Znane mi większe inwestycje drogowe gmina zrealizowała wspólnie z samorządem powiatowym w miejscowości Ustrzesz. Natomiast w innych miejscowościach wygląda to słabo. W niektórych miejscowościach mieszkańcy swoje posesje mają zlokalizowane przy drogach nadal nieutwardzonych, często dojeżdżając do nich w okresie wiosennym i jesiennym po błocie. W ostatnim czasie jeżdżąc drogami gminnymi nie zauważyłem nawet prowadzenia napraw drogowych po tegorocznej zimie - punktuje działania wójta Daniel Grochowski. 

(...)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).