Maturzystka z I LO w Radzyniu Podlaskim została II wicemiss Lubelszczyzny!. Fot. FB/Miss Lubelszczyzny.

Maturzystka z I LO w Radzyniu Podlaskim została II wicemiss Lubelszczyzny!

Magdalena Mateusiak w maju zdawała maturę, a 3 czerwca wzięła udział w konkursie piękności na etapie regionalnym konkursu Miss Polski. Podczas Gali Miss Lubelszczyzny w Kazimierzu Dolnym otrzymała dwa tytuły: II wicemiss Lubelszczyzny i miss foto. 10 czerwca wzięła udział w ćwierćfinale.

Sukces zaskoczył Magdalenę, o czym wspomina, dziękując za wsparcie na FB:

Dziękuje wam wszystkim za słowa wsparcia, osobom które mnie wspierały, rodzinie która we mnie wierzyła(chodź sama nigdy bym nie powiedziała ze tak daleko zajdę), przyjaciołom którzy za doping oraz wszystkim dziewczynom ze zgrupowania".

 

Maturzystka z I LO w Radzyniu Podlaskim została II wicemiss Lubelszczyzny!. Fot. FB/Magdalena Mateusiak

Maturzystka z I LO w Radzyniu Podlaskim została II wicemiss Lubelszczyzny!. Fot. FB/Magdalena Mateusiak.

Moment ogłoszenia był bardzo emocjonujący.

- Gdy usłyszałam swoje imię i nazwisko jako Miss Foto byłam już w mega szoku! Ponadto gdy zdobyłam tytuł II wicemiss Lubelszczyzny, aż poleciały łzy wzruszenia... dzięki temu dostałam się na kolejny etap, na ćwierćfinały Polski 10 czerwca - dzieliła się wrażeniami.

Oto co powiedziała Magdalena Mateusiak Czytelnikom Wspólnoty:

- To jest mój pierwszy tego typu konkurs. Jeśli będzie możliwość, oczywiście że wezmę udział w innych. Nie planuję kariery w modeling na wybiegach, ale w fotomodelingu. Wrażenia po konkursie są nie do opisania, to pamiątka i wspomnienia, które zostaną ze mną do końca życia. To było dla mnie coś nowego, czułam się w swoim żywiole. Rywalki były świetnymi radosnymi uśmiechniętymi dziewczynami. Zyskałam nowe znajomości, które zamierzam kontynuować. Nie odczuwałam rywalizacji. Wręcz przeciwnie! Na gali, próbach, przymiarkach pomagałyśmy sobie.

Maturzystka z I LO w Radzyniu Podlaskim została II wicemiss Lubelszczyzny!. Fot. FB/Miss Lubelszczyzny

Maturzystka z I LO w Radzyniu Podlaskim została II wicemiss Lubelszczyzny!. Fot. FB/Miss Lubelszczyzny.