KOMARÓWKA Zignorował znak "Stop"

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w m. Komarówka Podlaska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki Volkswagen Golf, w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu, zderzył się ze pojazdem marki Volkswagen Golf. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła 1 osoba. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.Do wypadku doszło 12 września około godz. 13:30 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Benia w Komarówce Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, 41-letni mieszkaniec Kołobrzegu doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Volkswagen Golf II. 41-latek jadąc ul. Benia, prawdopodobnie nie zastosował się do znaku B-20 „STOP” i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ul. Wojska Polskiego drugiemu volkswagenowi. Drugim autem kierował 70-letni mieszkaniec gm. Komarówka Podlaska.

W chwili zdarzenia 41-latek był trzeźwy, natomiast 70-latek miał w organizmie ponad 0,3 promila alkoholu co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie stanu trzeźwości.

W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiła pasażerka pojazdu marki Volkswagen Golf II. Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę.