Potrącenie na przejściu dla pieszych

Radzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Wyszyńskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Audi 80, potrąciła pieszego. W wyniku wypadku 47-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 17:25 w Radzyniu Podlaskim na ul. Wyszyńskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi 80, 49-letnia mieszkanka Radzynia Podlaskiego, jadąc w kierunku ulicy Wisznickiej, potrąciła pieszego, który przechodził przez jezdnie na oznakowanym przejścia dla pieszych.

W wyniku wypadku drogowego 47-letni pieszy z Radzynia Podlaskiego doznał obrażeń ciała i został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. W chwili wypadku kierująca audi oraz pieszy byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku drogowego oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że rowerzyści, motocykliści i piesi to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.