„Bez Ciebie, nie byłoby tej firmy” – te słowa właściciel firmy adresuje do każdego pracownika..." />

Wipasz poszukuje pracowników

„Bez Ciebie, nie byłoby tej firmy” – te słowa właściciel firmy adresuje do każdego pracownika Wipaszu. Jeśli chcesz je usłyszeć, dołącz do naszego zespołu.Wipasz SA to największy polski producent pasz i lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka - firma w 100% oparta na polskim kapitale.

Dzięki pełnej integracji procesu produkcyjnego oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii, dostarczamy naszym klientom produkty spełniające najwyższe normy jakościowe.

Produkują rocznie ponad milion ton paszy dla drobiu, trzody i bydła w 5 wytwórniach zlokalizowanych w całej Polsce. Zakład Drobiarski w Mławie to najnowocześniejszy tego typu zakład w Europie - wytwarza dziennie ponad 440 ton mięsa z kurczaka. Obecnie trwa budowa kolejnego Zakładu Drobiarskiego w Międzyrzecu Podlaskim, który już niebawem podwoi moce produkcyjne firmy.


Kluczem sukcesu Wipaszu jest pasja i zaangażowanie wszystkich pracowników. To również klucz do Twojego osobistego sukcesu. Jeśli masz w sobie zapał i entuzjazm do pracy, my zagwarantujemy Ci nieustający rozwój i pracę wśród najlepszych.