Podobnie jak w ubiegłym roku, Wójt Gminy Borki Radosław Sałata serdecznie zaprasza wszystkich..." />

II Rafałki Biznesu w Sitnie

Podobnie jak w ubiegłym roku, Wójt Gminy Borki Radosław Sałata serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Rafałkach Biznesu – II Forum Przedsiębiorczości, które odbędą się 5 czerwca o godz. 10.00 w Domu Ludowym w Sitnie.Tematem tegorocznej edycji będzie pozyskiwanie funduszy na start i rozwój działalności gospodarczej. Wydarzenie odbędzie się 5 czerwca 2019 roku w Domu Ludowym w Sitnie.

Celem II Forum Przedsiębiorczości jest zaprezentowanie fachowej i praktycznej wiedzy nt. pozyskiwania funduszy zewnętrznych umożliwiających dofinansowanie projektów inwestycyjnych.

LGD Zapiecek zaprezentuje prelekcję: "Stres w miejscu pracy"

Gościem specjalnym forum będzie Szymon Kudła - mówca biznesowy od 1997 r, prowadził ponad 600 eventów dla grup do 3000 osób. Wieloletni członek prestiżowych amerykańskich stowarzyszeń biznesowych: ISPI, SHRM oraz ATD, z dostępem do najnowszych badań. Autor przeszło 60 artykułów, udzielił około 20 wywiadów, zapraszany jako ekspert przez biznesowe kanały telewizyjne.

Wykładowca Studium Podyplomowego przy SWPS w Warszawie w latach 2004-2008.  Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (dwa kierunki studiów, ukończone z nagrodą rektora).

Potwierdzenie przybycia należy zgłaszać do 28 maja, pod nr tel.: 512 844 734