Przed odbywającym się w sobotę, 15 czerwca II Zjazdem Absolwentów I Liceum..." />

Niezbędnik przez II Zjazdem Absolwentów I LO

Przed odbywającym się w sobotę, 15 czerwca II Zjazdem Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego, dyrektor placówki, Ewa Grodzka wystosowała specjalny list do uczestników zjazdu.Szanowni Państwo!

Drodzy Absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim

 

W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz własnym serdecznie dziękuję Państwu za przyjęcie zaproszenia na II Zjazd Absolwentów Radzyńskiego Liceum. Będzie nas prawie 500 osób. Wierzę, że nasze spotkanie będzie bardzo udane a dzień 15 czerwca 2019 r. stanie się prawdziwym Świętem Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim.

Pragnę Państwu przekazać jeszcze kilka istotnych informacji:

  1. Jeśli przyjadą Państwo samochodem, mogą Państwo skorzystać z parkingu na placu szkolnym (dysponujemy około 50 miejscami) oraz z parkingów miejskich dostępnych w centrum ok. 10 min. pieszo od liceum.

  2. Msza Św. w intencjiAbsolwentów i Kadry Pedagogicznej zostanie odprawiona w kościele p.w. Trójcy Św. w Radzyniu Podlaskim o godz. 15.00.

  3. O godz. 16.00 rozpoczniemy rejestrację uczestników II Zjazdu w budynku szkoły, ul. Partyzantów 8. Przy rejestracji otrzymają Państwo identyfikator, znaczek okolicznościowy oraz „Karty z historii I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim”.

  4. Oficjalne otwarcie Zjazdu nastąpi o godz. 18.00 w dużej sali gimnastycznej.

  5. Po części oficjalnej i artystycznej zapraszamy Państwa na kolację, którą podamy w małej sali gimnastycznej i wyznaczonych pracowniach. Do każdej z sal przeznaczonej na poczęstunek zostały przydzielone poszczególne roczniki Absolwentów. Plany rozmieszczenia gości w salach umieścimy na drzwiach wejściowych do szkoły, tak, aby każdy mógł się z nimi zapoznać. Ponadto na drzwiach każdej pracowni zamieścimy imienną listę osób, dla których zaplanowano w niej miejsce.

  6. Podczas Zjazdu zostaną wykonane zdjęcia grupowe według harmonogramu, z którym zapoznamy Państwa podczas otwarcia imprezy. Zdjęcie grupowe będzie do odebrania przed końcem spotkania. Inne zdjęcia można będzie zamówić indywidualnie u fotografa.

  7. Zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek uczęszczając do naszego liceum śpiewali w scholi oraz wszystkich chętnych, którzy chcieliby zaśpiewać podczas tej wyjątkowej Mszy Świętej w dniu 15 czerwca na próbę, która odbędzie się o godzinie 13.00 w dniu zjazdu w kościele Trójcy Świętej.

  8.  Bal będzie trwał do świtu, czyli do ok. 4.00.

 

Wierzę, iż II Zjazd Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim przejdzie do historii jako wspaniałe niezapomniane wydarzenie.

 

Z uszanowaniem

Ewa Grodzka

Dyrektor Szkoły