Kradzione mienie chcieli wywieźć taksówką  . Fotograf: KMP w Białej Podlaskiej

Kradzione mienie chcieli wywieźć taksówką  

Policjanci z komisariatu w Terespolu ustalili sprawców kradzieży wartej około 2,5 tys. skrzyni biegów. Amatorzy cudzego mienia swój łup ukryli na polu w zbożu, skąd następnego dnia próbowali przewieźć go wynajętą taksówką. Wczoraj kryminalni z komisariatu w Terespolu uzyskali informację, z której wynikało, iż czworo mieszkańców miasta, dokonało kradzieży wartej 2,5 tys. złotych, skrzyni biegów. Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę, z terenu jednej z posesji w Terespolu. Sprawa natomiast nie została jeszcze zgłoszona organom ścigania.

Funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. Z ich ustaleń wynikało, że sprawcy ukryli swój łup na sąsiednim polu w zbożu i postanowili wrócić po niego następnego dnia. Aby przewieźć ciężki przedmiot, postanowili wynająć taksówkę. Na miejscu jednak zostali spłoszeni przez jednego z sąsiadów. Wówczas porzucili skrzynię oraz koc, w którym była przenoszona.

Skradzione mienie wróciło już do właściciela natomiast do wyjaśnienia zatrzymanych zostało czterech mieszkańców Terespola. Trzej mężczyźni w wieku 19-37 lat oraz ich 17-letnia znajoma. Jeszcze tego samego dnia usłyszeli zarzut i przyznali się do winy.

Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.Ogłoszenia

Kredyty, pożyczki-najlepsze warunki

Jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem w...

Uszczelnienie przeciekającego...

Pełne uszczelnienie bezszwową powłoką, aplikacja...

Zatrudnimy na Cyprze pracowników...

Poszukujemy Pracowników Biurowych na Cyprze....

KUPIĘ NIERUCHOMOŚCI ZE SKOMPLIKOWANĄ...

KUPIĘ NIERUCHOMOŚCI ZE SKOMPLIKOWANĄ SYTUACJĄ...

Praca na ETAT dla byłych Policjantów,...

Jesteś emerytowanym pracownikiem Policji, ABW, CBŚ...

Ankieter online - Płatne wypełnianie...

Do naszego nowego projektu poszukujemy...