Kradzione mienie chcieli wywieźć taksówką  . Fotograf: KMP w Białej Podlaskiej

Kradzione mienie chcieli wywieźć taksówką  

Policjanci z komisariatu w Terespolu ustalili sprawców kradzieży wartej około 2,5 tys. skrzyni biegów. Amatorzy cudzego mienia swój łup ukryli na polu w zbożu, skąd następnego dnia próbowali przewieźć go wynajętą taksówką. Wczoraj kryminalni z komisariatu w Terespolu uzyskali informację, z której wynikało, iż czworo mieszkańców miasta, dokonało kradzieży wartej 2,5 tys. złotych, skrzyni biegów. Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę, z terenu jednej z posesji w Terespolu. Sprawa natomiast nie została jeszcze zgłoszona organom ścigania.

Funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. Z ich ustaleń wynikało, że sprawcy ukryli swój łup na sąsiednim polu w zbożu i postanowili wrócić po niego następnego dnia. Aby przewieźć ciężki przedmiot, postanowili wynająć taksówkę. Na miejscu jednak zostali spłoszeni przez jednego z sąsiadów. Wówczas porzucili skrzynię oraz koc, w którym była przenoszona.

Skradzione mienie wróciło już do właściciela natomiast do wyjaśnienia zatrzymanych zostało czterech mieszkańców Terespola. Trzej mężczyźni w wieku 19-37 lat oraz ich 17-letnia znajoma. Jeszcze tego samego dnia usłyszeli zarzut i przyznali się do winy.

Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.Ogłoszenia

Promocja Twojej firmy 1000 Ogłoszeń +...

Oferujemy Państwu wykonanie usługi reklamowej, jaką...

Kredyt bez BIK dla zadłużonych

Kredyt bez bik Kredyt dla zadłużonych do 25 tyś...

Płócienne Zadaszenia Pergoli PRODUCENT

Jesteśmy producentem wysokogatunkowych zadaszeń...

Przestań Marzyć i Zacznij Zarabiać...

Biznes Online. Masz dość pracy na etacie ? Chcesz...

Zapewniamy pieniadze pozyczki od 9000...

Pan / Pani / Panna Zapewniamy pieniadze pozyczki od...

skup zboża, kukrydzy, łubinu, grochu

Kupie zboża paszowe i konsumpcyjne, pszenicę,...