Kradzione mienie chcieli wywieźć taksówką  . Fotograf: KMP w Białej Podlaskiej

Kradzione mienie chcieli wywieźć taksówką  

Policjanci z komisariatu w Terespolu ustalili sprawców kradzieży wartej około 2,5 tys. skrzyni biegów. Amatorzy cudzego mienia swój łup ukryli na polu w zbożu, skąd następnego dnia próbowali przewieźć go wynajętą taksówką. Wczoraj kryminalni z komisariatu w Terespolu uzyskali informację, z której wynikało, iż czworo mieszkańców miasta, dokonało kradzieży wartej 2,5 tys. złotych, skrzyni biegów. Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę, z terenu jednej z posesji w Terespolu. Sprawa natomiast nie została jeszcze zgłoszona organom ścigania.

Funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. Z ich ustaleń wynikało, że sprawcy ukryli swój łup na sąsiednim polu w zbożu i postanowili wrócić po niego następnego dnia. Aby przewieźć ciężki przedmiot, postanowili wynająć taksówkę. Na miejscu jednak zostali spłoszeni przez jednego z sąsiadów. Wówczas porzucili skrzynię oraz koc, w którym była przenoszona.

Skradzione mienie wróciło już do właściciela natomiast do wyjaśnienia zatrzymanych zostało czterech mieszkańców Terespola. Trzej mężczyźni w wieku 19-37 lat oraz ich 17-letnia znajoma. Jeszcze tego samego dnia usłyszeli zarzut i przyznali się do winy.

Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.Ogłoszenia

Praca dla elektryka

Firma z branży elektrycznej i teletechnicznej...

Tynki maszynowe, Elewacje,...

Firma WIDO Pełen profesjonalizm, najwyższa...

ANTYEGZEKUCJA / ANTYWINDYKACJA

ANTYEGZEKUCJA / ANTYWINDYKACJA   !!! Bezpłatna...

Sprzedam koszty VAT, faktury VAT

Dam faktury VAT - Koszty VAT Dam - szybko,...

Praca dla opiekunów/opiekunek osób...

Otwieramy nowy odział ul. Solna 3 Zamość 07.12.2017...

Uwaga! Pracownicy z Ukrainy,...

Jeżeli masz brak osób do pracy - zadzwoń dostarczymy...