Policja.

Policjanci zapobiegli tragedii

Policjanci z komisariatu w Terespolu, w ciągu ostatnich dni interweniowali wobec mężczyzny, który pomimo chłodu na zewnątrz, noc postanowił spędzić na dworze. Tym razem mundurowi dotarli na czas i zapobiegli tragedii.Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Podczas piątkowego patrolu funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego terespolskiego komisariatu, po godz. 19:00 zauważyli leżącego mężczyznę. 36-latek przykryty był jedynie kocem. Mężczyzna oświadczył, że nie ma gdzie spędzić nocy, dlatego położył się pod drzewem. Dodał, że wcześniej spożywał alkohol i jest mu ciepło. Z uwagi na zagrożenie życia 36-latka funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do znajomego, gdzie bezpiecznie mógł spędzić noc.

W nocy z soboty na niedzielę, policjanci, w tym jeden interweniujący dzień wcześniej, zauważyli dwóch mężczyzn leżących w tym samym miejscu. Jednym z nich był znany funkcjonariuszom 36-latek. Razem z nim przebywał 47-latek. Również tym razem mężczyźni oświadczyli, że nie maja gdzie spędzić nocy. Warunki atmosferyczne zagrażały bezpośrednio ich zdrowiu i życiu. Mundurowi zareagowali natychmiast. Także tym razem mężczyźni trafili w miejsce, gdzie bezpiecznie mogli spędzić noc.

Na szczęście w tych przypadkach policjanci zapobiegli tragedii, do której mogło dojść, gdyby mężczyźni zrealizowali swój nieodpowiedzialny plan i pozostali na zewnątrz. Już teraz temperatura w nocy znacznie spada. Panujące warunki doprowadzić mogą do wychłodzenia organizmu. A przed nami coraz niższe temperatury. Policjanci apelują o rozwagę. Nie przechodźmy obojętne obok osób bezdomnych lub pod wpływem alkoholu narażonych na wychłodzenie organizmu. Krótki telefon na Policję może uratować czyjeś życie.Ogłoszenia

, diwali offer 2018 black magic...

win your lost love back, diwali offer 2018 black...

diwali offer 2018 black...

tona totka,tantra mantra diwali offer 2018 black...

, diwali offer 2018 black magic...

CHILDLESS PROBLEM SOLUTION SPECIALIST, diwali offer...

diwali offer 2018 black magic...

Black Magic Specialist Baba Ji. diwali offer 2018...

diwali offer 2018 black magic...

Kala Jadu Specialist diwali offer 2018 black magic...

, diwali offer 2018 black magic...

black magic specialist, diwali offer 2018 black...