Policja.

Policjanci zapobiegli tragedii

Policjanci z komisariatu w Terespolu, w ciągu ostatnich dni interweniowali wobec mężczyzny, który pomimo chłodu na zewnątrz, noc postanowił spędzić na dworze. Tym razem mundurowi dotarli na czas i zapobiegli tragedii.Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Podczas piątkowego patrolu funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego terespolskiego komisariatu, po godz. 19:00 zauważyli leżącego mężczyznę. 36-latek przykryty był jedynie kocem. Mężczyzna oświadczył, że nie ma gdzie spędzić nocy, dlatego położył się pod drzewem. Dodał, że wcześniej spożywał alkohol i jest mu ciepło. Z uwagi na zagrożenie życia 36-latka funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do znajomego, gdzie bezpiecznie mógł spędzić noc.

W nocy z soboty na niedzielę, policjanci, w tym jeden interweniujący dzień wcześniej, zauważyli dwóch mężczyzn leżących w tym samym miejscu. Jednym z nich był znany funkcjonariuszom 36-latek. Razem z nim przebywał 47-latek. Również tym razem mężczyźni oświadczyli, że nie maja gdzie spędzić nocy. Warunki atmosferyczne zagrażały bezpośrednio ich zdrowiu i życiu. Mundurowi zareagowali natychmiast. Także tym razem mężczyźni trafili w miejsce, gdzie bezpiecznie mogli spędzić noc.

Na szczęście w tych przypadkach policjanci zapobiegli tragedii, do której mogło dojść, gdyby mężczyźni zrealizowali swój nieodpowiedzialny plan i pozostali na zewnątrz. Już teraz temperatura w nocy znacznie spada. Panujące warunki doprowadzić mogą do wychłodzenia organizmu. A przed nami coraz niższe temperatury. Policjanci apelują o rozwagę. Nie przechodźmy obojętne obok osób bezdomnych lub pod wpływem alkoholu narażonych na wychłodzenie organizmu. Krótki telefon na Policję może uratować czyjeś życie.Ogłoszenia

Pożyczka prywatna dla osób zadłużonych

Prywatne kredyty o najniższej stopie procentowej na...

kierowca C+E

Zatrudnimy Kierowców C+E na kraj i międzynarodówkę....

Pożyczka na dziś. Akceptujemy wpisy w...

Pożyczka na dziś. Akceptujemy wpisy w bazach....

skup zboża, kukrydzy, łubinu, grochu

Kupie zboża paszowe i konsumpcyjne, pszenicę,...

Promocja Twojej firmy 1000 Ogłoszeń +...

Oferujemy Państwu wykonanie usługi reklamowej, jaką...

Kredyt bez BIK dla zadłużonych

Kredyt bez bik Kredyt dla zadłużonych do 25 tyś...