Policja.

Poszukiwany wpadł na kradzieży

Policjanci z komisariatu w Terespolu zatrzymali 56-letniego mieszkańca tej gminy, podejrzanego o kradzież pieniędzy. Sprawca wykorzystał niezamknięte drzwi i pod nieobecność pokrzywdzonego skradł znajdującą się w domu gotówkę. Mężczyzna najbliższe pół roku spędzi "za kratkami", gdyż jak ustalili mundurowi, poszukiwany był również do odbycia kary pozbawienia wolności.Do zdarzenia doszło w minioną środę po południu na terenie jednej z miejscowości w gminie Terespol. Dyżurny komisariatu powiadomiony został o kradzieży 600 złotych. Sprawca wykorzystał niezamknięte drzwi mieszkania i pod nieobecność pokrzywdzonego skradł znajdującą się w domu gotówkę. Po tym zbiegł z miejsca zdarzenia.

Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego terespolskiego komisariatu zatrzymali podejrzanego o kradzież mężczyznę. Okazał się nim 56-letni mieszkaniec gminy. Mundurowi szybko ustalili, że nie jest to jedyne przewinienie na jego koncie. 56-latek poszukiwany był również do odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do "policyjnego aresztu". Wczoraj usłyszał zarzut. Z budynku komendy przewieziony został do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku.