Pies służbowy SG wywęszył narkotyki o szacunkowej wartości prawie 4 mln zł. Fot. NOSG.

Pies służbowy SG wywęszył narkotyki o szacunkowej wartości prawie 4 mln zł (zdjęcia, wideo)

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG udaremnili przemyt 70 kg haszyszu oraz 658 g. kokainy o szacunkowej łącznej wartości 3 838 788 zł. Narkotyki wywęszył CERON - pies służbowy Straży Granicznej. Ujawnione narkotyki należały do obywateli Rosji. Kobieta oraz mężczyzna próbowali wyjechać z Polski 14 czerwca br. przez drogowe przejście graniczne w Terespolu. 

Pojazd marki Nissan, którym podróżowali cudzoziemcy, był sprawdzany pod kątem legalności jego pochodzenia. Pies służbowy SG zaznaczył jednak jego wnętrze sugerując możliwe miejsce ukrycia narkotyków. Po dokładnej kontroli samochodu, w jego skrytkach konstrukcyjnych, rzeczywiście ujawniono hermetycznie zamknięte pakunki różnej wielkości z oleistą substancją oraz białym proszkiem.

Niezawodny psi nos nie mylił się, użyty tester narkotyczny wykazał, że jest to haszysz oraz kokaina. W sumie, funkcjonariusze ujawnili w pojeździe 70 kg haszyszu oraz 658 g. kokainy o szacunkowej łącznej wartości 3,83 mln zł.

Podróżni zostali zatrzymani a w sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. Decyzją sądu wobec zatrzymanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu.


Galeria zdjęć:Ogłoszenia

sammohan mantra diwali offer 2018...

sammohan mantra diwali offer 2018 black magic 【ॐ】...

diwali offer 2018 black magic...

get your love back by vashikarandiwali offer 2018...

diwali offer 2018 black magic...

intercast love marriage specialist diwali offer 2018...

solutions specialist diwali offer...

relative business solutions specialist how to solve....

, diwali offer 2018 black magic...

win your lost love back, diwali offer 2018 black...

diwali offer 2018 black...

tona totka,tantra mantra diwali offer 2018 black...