Sierż. szt. Tomasz Klujewski na podium II Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB. Fotograf: KMP w Białej Podlaskiej

Sierż. szt. Tomasz Klujewski na podium II Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB

Funkcjonariusz Komisariatu Policji w Terespolu stanął na podium podczas II Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB, które odbyły się w ubiegłą niedzielę w Janowie w gminie Chełm. Sierżant sztabowy Tomasz Klujewski zajął III miejsce w kategorii mężczyzn oraz kategorii drużyna. Funkcjonariusz w tej formie kolarstwa startuje już piąty rok. 

Funkcjonariusz czynnie startuje w edycji MARATONY KRESOWE, które odbywają się w Polsce, na Ukrainie, Litwie oraz Białorusi. Funkcjonariusz na chwilę obecną uczestniczy w polskich startach. Większość Maratonów Kresowych odbyła się na terenie województwa podlaskiego. Startują w nich zarówno zawodnicy trenujący kolarstwo, jak i amatorzy, którzy traktują jazdę na rowerze rekreacyjnie. W zależności od poziomu przygotowania i wieku można wybrać dystans Maraton, Półmaraton i Mini. Rywalizacja odbywa się ogółem w około trzydziestu kategoriach wiekowych, od dzieci do weteranów.

Policjant terespolskiego komisariatu startuje na dystansie Półmaraton, gdzie w zależności od przygotowanej trasy dystans wynosi od 29 do 31 kilometrów w ciężkim terenie.

Policjanci są dumni ze sportowych wyników swojego kolegi i życzą mu kolejnych sukcesów.

Sierż. szt. Tomasz Klujewski na podium II Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB

Sierż. szt. Tomasz Klujewski na podium II Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB. Fotograf: KMP w Białej PodlaskiejOgłoszenia

oferta kredytowa jest tutaj

Jeśli potrzebujesz więcej informacji i chcesz u nas...

Sprzedam domki z działką nad morzem.

Sprzedam działkę 800m2 wraz z 3 domkami nad morzem w...

Pożyczka na 500+

Kredyt na oświadczenie. Honorujemy każdy dochód: -...

skup zboża, kukrydzy, łubinu, grochu

Kupie zboża paszowe i konsumpcyjne, pszenicę,...

praca Niemcy

Legalna praca od zaraz, Chemnitz, ocynkownia, dobre...