Kultura bez Granic w Kobylanach 2018. Fot. Maciej Maciejuk.

Perfekcyjny Perfect dał radę pomimo deszczu (wideo, zdjęcia)

Deszczowa pogoda nie zniechęciła by uczestniczyć 1 lipca w kolejnej edycji przeglądu Kultura bez Granic w Kobylanach.W tym roku zdecydowano tradycyjnie zaprezentować szeroki przekrój wykonawców muzycznych. Muzyka brzmiała już od godz 15. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem od kilkunastu lat. Na początku wystąpiły zespoły śpiewacze i taneczne z Brześcia. Było także miejsce na białoruską i ukraińską muzykę ludową.

Fani brzmienia z lat 70-tych usłyszeli ikonę polskiej muzyki, zespół Vox, który nie omieszkał wykonać swoje największe przeboje. Później przed publicznością zaprezentowała się Kasia Moś, reprezentantka Polski w konkursie Eurowizja 2017. Zagrała swoje autorskie numery oraz kilka coverów. Przed samą gwiazdą wieczoru szansę na pokazanie się, zyskała grupa Hard Gock. Młodzi ludzie z Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach rozgrzali publiczność przed finałem.

Wiele nie trzeba mówić na temat zespołu Perfect. Pomimo ogromnego deszczu, zespół przyciągnął tysiące ludzi. Wszyscy wspólnie śpiewali największe hity jak "Nie płacz Ewka" czy "Autobiografia".

Wisienką na torcie był pokaz sztucznych ogni, a do późnych godzin nocnym grał zespół disco polo Power Play.


Galeria zdjęć: