Tygodnik lokalny Wspólnota - logo.

Kontakt do redakcji

Kontakt do redakcji Wspólnoty:



Sekretariat:

  • tel. 83 352 06 20

Skontaktuj się z nami: 
  • kontakt@24wspolnota.pl

Wspólnota Bialska, ul. Warszawska 13, 21-500 Biała Podlaska, e-mail: biala@24wspolnota.pl

  • Dziennikarze:
    • Marek Pietrzela, tel.: 881 308 107, e-mail: pietrzela@24wspolnota.pl
    • Mateusz Połynka - sport, tel.: 516 019 184, e-mail: polynka@24wspolnota.pl
    • Maciej Maciejuk, tel.: 516 019 185, e-mail: maciejuk@24wspolnota.pl
  • Reklama:
    • Grażyna Przygoda, tel.: 606 395 470

Wspólnota Lubartowska, ul. Lubelska 51, 21-100 Lubartów, tel.: 81 85 44 700, 791 194 007, e-mail: lubartow@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Dariusz Jędryszka, tel.: 791 127 007, e-mail: jedryszka@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze:
    • Marcin Kusyk, tel.: 791 194 007, e-mail: kusyk@24wspolnota.pl
    • Dominik Smagała, tel.: 780 029 990, e-mail: smagala@24wspolnota.pl
    • Jakub Załuski, tel.: 793 444 964, e-mail: jzaluski@24wspolnota.pl
    • Magdalena Sych, tel.: 517932391, e-mail: sych@24wspolnota.pl
  • Reklama:
    • Marcin Pawłowski, tel.: 517 070 830, e-mail: pawlowski@24wspolnota.pl

Wspólnota Łęczyńska, ul. Lubelska 51, 21-100 Lubartów, tel.: 601072277, e-mail: leczna@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Jolanta Chwałczyk, tel.: 601 072 277, e-mail: chwalczyk@24wspolnota.pl 
  • Dziennikarze: 
  • Dominik Smagała, tel.: 780 029 990, e-mail: smagala@24wspolnota.pl
  • Kamil Kulig, tel.: 530 054 829, e-mail.: kontakt@tubalecznej.pl
  • Reklama: 
    • Iza Wielgosz, tel.: 791 184 007, e-mail: wielgosz@24wspolnota.pl

Wspólnota Łukowska, ul. Kwiatkowskiego 5, 21-400 Łuków, tel.: 791 184 007, e-mail: lukow@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Magdalena Oknińska, tel.: 510 281 095, e-mail: okninska@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze: 
    • Bartosz Szumowski, tel.: 793 031 364, e-mail: szumowski@24wspolnota.pl
    • Marta Karwowska, tel.: 502 355 766, e-mail: marta.karwowska@24wspolnota.pl
    • Mateusz Połynka - sport, tel.: 516 019 184, e-mail: polynka@24wspolnota.pl
  • Reklama: 
    • Iza Wielgosz, tel.: 791 184 007, e-mail: wielgosz@24wspolnota.pl

Wspólnota Międzyrzecka, ul. Ostrowiecka 34, 21-300 Radzyń, tel.: 83 352 06 20, e-mail: miedzyrzec@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Sylwia Hukaluk, tel.: 516 019 186
  • Dziennikarze:
    • Marek Pietrzela, tel.: 881 308 107, e-mail: pietrzela@24wspolnota.pl
    • Sylwia Hukaluk, tel.: 516 019 186
    • Mateusz Połynka - sport, tel.: 516 019 184, e-mail: polynka@24wspolnota.pl
  • Reklama: 
    • Iza Wielgosz, tel.: 791 184 007, e-mail: wielgosz@24wspolnota.pl

Wspólnota Opolska, ul. Nowy Rynek 2 (biurowiec Capital Office), 24-300 Opole Lubelskie, e-mail: opole@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Agnieszka Ciekot, tel.: 517 070 790, e-mail: opole@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze:
    • Dominik Smagała - sport, tel.: 780 029 990, e-mail: smagala@24wspolnota.pl
  • Reklama:
    • Agata Badziak, tel.: 517 070 803, e-mail: badziak@24wspolnota.pl

Wspólnota Parczewska, ul. Ostrowiecka 34, 21-300 Radzyń, tel.: 791 186 007, e-mail: parczew@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Andrzej Dejneka, tel.: 791 186 007, e-mail: dejneka@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze:
    • Jacek Dejneka, tel.: 690 563 247, e-mail: jacek.dejneka@24wspolnta.pl
    • Mateusz Połynka - sport, tel.: 516 019 184, e-mail: polynka@24wspolnota.pl
  • Reklama: Iwona Piesta, tel.: 780 029 973, e-mail: piesta@24wspolnota.pl

Wspólnota Puławska, ul. Fieldorfa Nila 18/9, 24-100 Puławy, tel.: 780 029 979, e-mail: pulawy@24wspolnota.pl

Redaktor naczelny/prowadzący: Marta Pietroń, tel.: 780 029 979, e-mail: pietron@24wspolnota.pl 

  • Dziennikarze:
    • Agnieszka Kalinowska, tel.: 511 746 305, e-mail: kalinowska@24wspolnota.pl
    • Monika Głos-Oszatowska, tel.: 791 132 007, e-mail: glos@24wspolnota.pl
    • Kamil Wąsik, tel.: 792 045 126
    • Mateusz Połynka - sport, tel.: 516 019 184, e-mail: polynka@24wspolnota.pl
  • Reklama: Monika Szaruga, tel.: 780 029 980, e-mail: szaruga@24wspolnota.pl

Wspólnota Radzyńska, ul. Ostrowiecka 34, 21-300 Radzyń, tel.: 83 352 06 20, e-mail: radzyn@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Andrzej Dejneka, tel.: 791 186 007, e-mail: dejneka@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze: 
    • Monika Mackiewicz, tel.: 502 528 110, e-mail: mackiewicz@24wspolnota.pl
    • Beata Malczuk, tel.: 515 895 469, e-mail: malczuk@24wspolnota.pl
    • Zbigniew Smółko, tel.: 502 037 695, e-mail: smolko@24wspolnota.pl
  • Reklama: Agata Badziak, tel.: 517 070 803, e-mail: badziak@24wspolnota.pl


Ogłoszenia

Sprzedam ciągnik ursus 3512 z...

Sprzedam ursus 3512 ,jestem pierwszym właścicielem...

Piekarz Biała Podlaska

Stokrotka Sp. z o. o. – jesteśmy siecią handlową...

Tancerka - wysokie zarobki!

Interesuje Cię praca jako tancerka? Chcesz pracować...

Zatrudnimy hostessy

Szukasz pracy jako hostessa? Interesuje Cię praca na...

navratri offer special...

navratri offer special +91-8437857317 GRAH DOSH...

navratri offer special...

navratri offer special +91-8437857317 Husband Wife...