Tygodnik lokalny Wspólnota - logo.

Kontakt do redakcji

Kontakt do redakcji Wspólnoty:



Sekretariat:

  • tel. 83 352 06 20

Skontaktuj się z nami: 
  • kontakt@24wspolnota.pl

Wspólnota Bialska, ul. Warszawska 13, 21-500 Biała Podlaska, e-mail: biala@24wspolnota.pl

  • Dziennikarze:
    • Marek Pietrzela tel. 881 308 107, pietrzela@24wspolnota.pl
    • Mateusz Połynka- sport tel. 516 019 184, polynka@24wspolnota.pl
    • Maciej Maciejuk, tel.: 516 019 185, e-mail: maciejuk@24wspolnota.pl
  • Reklama:
    • Grażyna Przygoda tel. 606 395 470

Wspólnota Lubartowska, ul. Lubelska 51, 21- 100 Lubartów, tel. 81 85 44 700, 791 194 007, e-mail: lubartow@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Dariusz Jędryszka tel. 791 127 007, jedryszka@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze:
    • Marcin Kusyk tel. 791 194 007, kusyk@24wspolnota.pl
    • Dominik Smagała tel. 780 029 990, smagala@24wspolnota.pl
    • Jakub Załuski tel. 793 444 964, jzaluski@24wspolnota.pl
    • Magdalena Sych tel. 517932391, sych@24wspolnota.pl
  • Reklama:
    • Iza Wielgosz tel. 791 184 007, wielgosz@24wspolnota.pl

Wspólnota Łęczyńska, ul. Lubelska 51, 21- 100 Lubartów, tel. 601072277, e-mail: leczna@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Jolanta Chwałczyk tel. 601 072 277, chwalczyk@24wspolnota.pl 
  • Dziennikarze: Dominik Smagała tel. 780 029 990, smagala@24wspolnota.pl
  • Reklama: 
    • Iza Wielgosz tel. 791 184 007, wielgosz@24wspolnota.pl

Wspólnota Łukowska, ul. Kwiatkowskiego 5, 21-400 Łuków, tel. 791 184 007, e-mail: lukow@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Magdalena Oknińska tel. 510 281 095, okninska@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze: 
    • Bartosz Szumowski tel. 793 031 364, szumowski@24wspolnota.pl
    • Marta Karwowska tel. 502 355 766, marta.karwowska@24wspolnota.pl
    • Mateusz Połynka- sport tel. 516 019 184, polynka@24wspolnota.pl
  • Reklama: 
    • Iza Wielgosz tel. 791 184 007, wielgosz@24wspolnota.pl

Wspólnota Międzyrzecka, ul. Ostrowiecka 34, 21-300 Radzyń, tel. 83 352 06 20, e-mail: miedzyrzec@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Sylwia Hukaluk tel. 516 019 186
  • Dziennikarze:
    • Marek Pietrzela tel. 881 308 107, pietrzela@24wspolnota.pl
    • Sylwia Hukaluk tel. 516 019 186
    • Mateusz Połynka - sport tel. 516 019 184, polynka@24wspolnota.pl
  • Reklama: 
    • Iza Wielgosz tel. 791 184 007, wielgosz@24wspolnota.pl

Wspólnota Opolska, ul. Nowy Rynek 2 (biurowiec Capital Office), 24-300 Opole Lubelskie, e-mail: opole@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Agnieszka Ciekot tel. 517 070 790, opole@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze:
    • Magdalena Czarnota tel. 510 073 496
    • Dominik Smagała - sport tel. 780 029 990, smagala@24wspolnota.pl
  • Reklama:
    • Agata Badziak, Tel. 517 070 803, e-mail badziak@24wspolnota.pl

Wspólnota Parczewska, ul. Ostrowiecka 34, 21-300 Radzyń, tel. 791 186 007, e-mail: parczew@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Andrzej Dejneka tel 791 186 007 dejneka@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze:
    • Jacek Dejneka tel. 690 563 247, jacek.dejneka@24wspolnta.pl
    • Mateusz Połynka - sport tel. 516 019 184, polynka@24wspolnota.pl
  • Fotoreporter: Tomasz Dominik tel. 531 958 553, dominik@24wspolnota.pl
  • Reklama: Iwona Piesta Tel. 780 029 973 E-mail ; piesta@24wspolnota.pl

Wspólnota Puławska, ul. Fieldorfa Nila 18/9, 24-100 Puławy, tel. 780 029 979, e-mail: pulawy@24wspolnota.pl

Redaktor naczelny/prowadzący: Marta Pietroń tel. 780 029 979, e-mail: pietron@24wspolnota.pl 

  • Dziennikarze:
    • Agnieszka Kalinowska tel. 511 746 305, kalinowska@24wspolnota.pl
    • Monika Głos-Oszatowska, tel. 791 132 007, glos@24wspolnota.pl
    • Kamil Wąsik tel. 792 045 126
    • Mateusz Połynka- sport tel. 516 019 184, polynka@24wspolnota.pl
  • Reklama: Monika Szaruga tel. 780 029 980, szaruga@24wspolnota.pl

Wspólnota Radzyńska, ul. Ostrowiecka 34, 21-300 Radzyń, tel. 83 352 06 20, e-mail: radzyn@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Andrzej Dejneka tel 791 186 007 dejneka@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze: 
    • Monika Mackiewicz tel. 502 528 110, mackiewicz@24wspolnota.pl
    • Beata Malczuk tel. 515 895 469, malczuk@24wspolnota.pl
    • Zbigniew Smółko tel. 502 037 695, smolko@24wspolnota.pl
  • Reklama: Agata Badziak, Tel. 517 070 803 E-mail badziak@24wspolnota.pl


Ogłoszenia

Sprzedam działke rolno-budowlaną w...

Sprzedam działkę rolno-budowlaną w miejscowości...

Sprzedam działke rolno-budowlaną w...

Sprzedam działkę rolno-budowlaną w miejscowości...

Sprzedam Nissan Micra k12

Sprzedam auto Nissan Micra k12, 2007 r., 1.5 dci,...

Szukam mieszkania do wynajęcia

Para z 2- ka dziećmi poszukuję mieszkania do...

Sprzedam ciagnik

Sprzedam ciagnik McCormick rok pr.1963 zadbany caly...

Jałówki

Sprzedam jałówki wysokocielne ,mleczne ,piękne...