Tygodnik lokalny Wspólnota - logo.

Kontakt do redakcji

Kontakt do redakcji Wspólnoty:



Sekretariat:

  • tel. 83 352 06 20

Wspólnota Bialska, ul. Warszawska 13, 21-500 Biała Podlaska, tel. 83 344 73 12, e-mail: biala@24wspolnota.pl

  • Dziennikarze:
    • Marek Pietrzela tel. 881 308 107, pietrzela@24wspolnota.pl
    • Mateusz Połynka- sport tel. 516 019 184, polynka@24wspolnota.pl
  • Reklama:
    • Grażyna Przygoda tel. 606 395 470

Wspólnota Lubartowska, ul. Lubelska 51, 21- 100 Lubartów, tel. 81 85 44 700, 791 194 007, e-mail: lubartow@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Dariusz Jędryszka tel. 791 127 007, jedryszka@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze:
    • Marcin Kusyk tel. 791 194 007, kusyk@24wspolnota.pl
    • Dominik Smagała tel. 780 029 990, smagala@24wspolnota.pl
    • Jakub Załuski tel. 793 444 964, jzaluski@24wspolnota.pl
  • Reklama:
    • Grzegorz Dalentka tel. 605 780 140, dalentka@24wspolnota.pl
    • Anna Kostyła tel. 608 837 503, kostyla@24wspolnota.pl

Wspólnota Łęczyńska, ul. Lubelska 51, 21- 100 Lubartów, tel. 601072277, e-mail: leczna@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Jolanta Chwałczyk tel. 601 072 277, chwalczyk@24wspolnota.pl 
  • Dziennikarze: Dominik Smagała tel. 780 029 990, smagala@24wspolnota.pl
  • Reklama: Grzegorz Dalentka tel. 605 780 140, dalentka@24wspolnota.pl

Wspólnota Łukowska, ul. Kwiatkowskiego 5, 21-400 Łuków, tel. 791 184 007, e-mail: lukow@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Magdalena Oknińska tel. 510 281 095, okninska@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze: 
    • Bartosz Szumowski tel. 793 031 364, szumowski@24wspolnota.pl
    • Marta Karwowska tel. 502 355 766, marta.karwowska@24wspolnota.pl
    • Mateusz Połynka- sport tel. 516 019 184, polynka@24wspolnota.pl
  • Reklama: Iza Wielgosz tel. 792 458 875, wielgosz@24wspolnota.pl

Wspólnota Międzyrzecka, ul. Ostrowiecka 34, 21-300 Radzyń, tel. 83 352 06 20, e-mail: miedzyrzec@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Rafał Panas tel. 510 744 649
  • Dziennikarze:
    • Marek Pietrzela tel. 881 308 107, pietrzela@24wspolnota.pl
    • Sylwia Hukaluk tel. 516 019 186
    • Mateusz Połynka - sport tel. 516 019 184, polynka@24wspolnota.pl
  • Reklama:
    • Iza Wielgosz tel. 792 458 875, wielgosz@24wspolnota.pl

Wspólnota Opolska, ul. Fieldorfa Nila 18/9, 24-100 Puławy, tel. 780 029 979 

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Agnieszka Ciekot tel. 517 070 790, opole@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze:
    • Marta Pietroń tel. 780 029 990, ciekot@24wspolnota.pl
    • Magdalena Czarnota tel. 510 073 496
    • Dominik Smagała - sport tel. 780 029 990, smagala@24wspolnota.pl
  • Reklama:
    • Dorota Kalita 517 070 830, kalita@24wspolnota.pl

Wspólnota Parczewska, ul. Kościelna 64, 21-200 Parczew, tel. 791 186 007, e-mail: parczew@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Andrzej Dejneka tel 791 186 007 dejneka@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze:
    • Tomasz Dominik tel. 531 958 553, dominik@24wspolnota.pl
    • Zbigniew Smółko tel. 502 037 695, smolko@24wspolnota.pl
    • Mateusz Połynka - sport tel. 516 019 184, polynka@24wspolnota.pl
  • Reklama: Iza Wielgosz tel. 792 458 875, wielgosz@24wspolnota.pl

Wspólnota Puławska, ul. Fieldorfa Nila 18/9, 24-100 Puławy, tel. 780 029 979, e-mail: pulawy@24wspolnota.pl

  • Dziennikarze:
    • Agnieszka Kalinowska tel. 691 344 080, kalinowska@24wspolnota.pl
    • Justyna Popiołek-Osińska tel. 791 132 007, popiolek@24wspolnota.pl
    • Mateusz Połynka- sport tel. 516 019 184, polynka@24wspolnota.pl
  • Reklama: Monika Szaruga tel. 780 029 980, szaruga@24wspolnota.pl

Wspólnota Radzyńska, ul. Ostrowiecka 34, 21-300 Radzyń, tel. 83 352 06 20, e-mail: radzyn@24wspolnota.pl

  • Redaktor naczelny/prowadzący: Tomasz Nieśpiał tel. 797 755 566, niespial@24wspolnota.pl
  • Dziennikarze: Monika Mackiewicz tel. 502 528 110, mackiewicz@24wspolnota.pl
  • Reklama: Iza Wielgosz tel. 792 458 875, wielgosz@24wspolnota.pl


Ogłoszenia

sprzedam

Sprzedam dwie działki . jedna o pow. 0.30ha cała...

kombajn zbozowy

silnik perkinsa 6 cylindrowy heder3,2 bioracy...

pomoc mechanika

zatrudnię pomoc mechanika do warsztatu mogę...

Mechanik

zatrudię mechanika lakiernika z doświadczeniem do...

Łubin słodki

Sprzedam łubin może być na zasiew 2,5t

sprzedam dom

Dom z bala drewniany 50m2 2 pokoje kuchnia lazienka...