Tygodnik lokalny Wspólnota - logo..

Reklama w Tygodniku Wspólnota

Reklama w papierowym jak i w internetowym wydaniu Tygodnika Wspólnota to bardzo mądra decyzja! Trafiaj do wyselekcjonowanych grup odbiorców. Błyskawicznie dotrzyj do tysięcy ludzi którzy dzięki reklamie mogą zostać twoimi klientami.Wydawnictwo Wspólnota to przede wszystkim nasze tygodniki lokalne: Wspólnota Bialska, Wspólnota Lubartowska, Wspólnota Łukowska, Wspólnota Międzyrzecka, Wspólnota Parczewska i Wspólnota Radzyńska. Nasze tygodniki docierają do Czytelników z całej północnej Lubelszczyzny, ukazują się w ośmiu powiatach: Bialskim, Łęczyńskim, Opolskim, Lubartowskim, Łukowskim, Parczewskim, Puławskim i Radzyńskim oraz w powiecie grodzkim Biała Podlaska. 

Wydawnictwo Wspólnota to jednak nie tylko tytuły lokalne, które docierają do miast powiatowych, okolicznych miasteczek i wiosek północnej Lubelszczyzny. Elementem spinającym tygodniki z Białej Podlaskiej, Łęcznej, Lubartowa, Łukowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Parczewa, Puław, Opola Lubelskiego i Radzynia Podlaskiego jest Wspólnota Regionalna. Informuje ona wszystkich Czytelników Wspólnoty o wydarzeniach w sąsiednich powiatach.


Z myślą o naszych Czytelnikach do Wspólnoty dołączamy Dodatki Branżowe, w tym m.in.:

 • Przewodnik Medyczny 
 • Przewodnik Motoryzacyjny 
 • Przewodnik Budowlany 
 • Pasaż Finansowy
 • Przewodnik Edukacyjny 
 • Przewodnik Ślubny

Jest to zbiór praktycznych porad i informacji wraz z niezbędnymi adresami i telefonami. Dodatki cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród reklamodawców, ale także naszych Czytelników. Chętnie po nie sięgają i je studiują. Wielu naszych Czytelników kolekcjonuje kolejne tego typu publikacje, dołączane do Wspólnoty. Możliwości reklamowe w Wydawnictwie „Wspólnota” są więc ogromne. 

Dlaczego warto się reklamować w tygodnikach lokalnych Wydawnictwa Wspólnota?

 • Czytelnicy darzą znacznie większym zaufaniem informacje zawarte w ich ulubionych pismach. I właśnie to zaufanie i wiarygodność wzmacniają przekaz reklamowy.
 • Reklama we Wspólnocie pobudza i zachęca odbiorców do działania - poprzez poinformowanie o istnieniu produktu na rynku, podjęcie decyzji, zmianę ich opinii, aż po dokonanie zakupu.
 • Reklama we Wspólnocie wzmacnia, modyfikuje wizerunek, rozszerza przekaz i rozpowszechnia go.
 • Reklamy budzą emocje, sprawiają, że odbiorcy uśmiechają się, zastanawiają, przyglądają i myślą na ich temat. Rozpamiętują i rozmawiają o nich i reklamowanych produktach. 
 • Gazety i magazyny są postrzegane jako pełne, kompletne medium, a reklamy w nich zawarte są odbierane jako ich integralna część. Zawartość redakcyjna i reklamowa pisma może w jednakowym stopniu informować i bawić, dostarczać wiedzy i rozrywki. 
 • Reklama we Wspólnocie może być studiowana, analizowana tak długo jak tylko wzbudza zainteresowanie czytelnika, a czytelnik może do niej powracać wielokrotnie przy każdym kontakcie z pismem.

Reklama na stronie internetowej:

Najnowszą propozycją Wspólnoty jest reklama w Naszym informacyjnym serwisie internetowym. Taka reklama to na pewno trafienie do właściwego odbiorcy. Jest to bardzo "wygodna" forma kampanii, ponieważ to klient dociera do Nas a nie My do klienta. Nie trzeba dodawać, że większość społeczeństwa szukając informacji, szuka ich najpierw w świecie internetu. 


Zalety reklamy w serwisie internetowym 24wspolnota.pl

 • do reklamodawcy trafia wyselekcjonowana grupa konsumentów
 • możliwość wyświetlania reklamy tylko na czytelników z wybranych miast
 • mały nakład pracy w porównaniu z wynikami oglądalności
 • RABATY przy zakupie pakietów reklam 
 • możliwość wykonania banerów przez naszą agencję reklamową
 • duży wybór sposobu reklamy

W celu uzyskania aktualnych i szczegółowych informacji dotyczących reklamy w Wydawnictwie Wspólnota prosimy o kontakt z pracownikiem Działu Reklamy z Państwa miejscowości.

Dział Reklamy Wydawnictwa Wspólnota tworzą:

Łuków: Iza Wielgosz tel. 791 184 007, wielgosz@24wspolnota.pl

Radzyń Podlaski: Agata Badziak, Tel. 517 070 803 E-mail badziak@24wspolnota.pl

Lubartów: Adrian Kępa, tel.: 780029973, e-mail: kepa24wspolnota@gmail.com;

Magdalena Rojek, tel.: 517070830, e-mail: rojek24wspolnota@gmail.com

Parczew: Agata Badziak, Tel. 517 070 803 E-mail badziak@24wspolnota.pl

Międzyrzec Podlaski: Agata Badziak, Tel. 517 070 803 E-mail badziak@24wspolnota.pl

Biała Podlaska: Agata Badziak, Tel. 517 070 803 E-mail badziak@24wspolnota.pl

Opole Lubelskie: Agata Pcian, tel.: 604866917, e-mail: pcian24wspolnota.pl@gmail.com

Puławy: Anna Mokrzycka - dyrektor ds. marketingu i reklamy, tel. 691 782 434, e-mail: mokrzycka@24wspolnota.pl

Łęczna: Agata Badziak, Tel. 517 070 803 E-mail badziak@24wspolnota.pl