Reklama

Reklama

Na jakie studia podyplomowe warto się zapisać? Propozycje przyszłościowych kierunków

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Na jakie studia podyplomowe warto się zapisać? Propozycje przyszłościowych kierunków - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PROMOWANE Studia podyplomowe to obecnie jeden z najlepszych sposobów na zdobycie dodatkowej wiedzy i wyspecjalizowanie się w wąskiej dziedzinie danej branży. Jeżeli chcesz kontynuować edukację po zdobyciu tytułu licencjata albo magistra, to możesz zapisać się na dziesiątki różnych kierunków. W tym artykule znajdziesz trzy przyszłościowe propozycje studiów podyplomowych.

Reklama

Studia podyplomowe z psychologii to zawsze dobry wybór

W Polsce nadal brakuje psychologów. Jeżeli chcesz pomagać innym w przezwyciężaniu traum, codziennych problemów albo wyzwań w związkach, to studia podyplomowe z psychologii są doskonałym wyborem. Możesz po nich znaleźć pracę w wybranej poradni lub otworzyć gabinet prywatny. Na podyplomówce możesz studiować takie kierunki jak coaching z elementami psychologii, psychologia sądowa, psychologia sportu i aktywności fizycznej, psychologia w biznesie, mediacje rodzinne, psychogeriatria, relacje interpersonalne i profilaktyka uzależnień czy psychotraumatologia.

Integracja sensoryczna – studia podyplomowe z perspektywą dobrych zarobków

O integracji sensorycznej zrobiło się głośno kilka lat temu. Aktualnie wielu rodziców chętnie zapisuje swoje dzieci na zajęcia SI, aby pomóc im w zrozumieniu i porządkowaniu bodźców, które są dostarczane zarówno przez ich własne ciało, jak i przez otoczenie. Aby móc jednak prowadzić takie zajęcia w odpowiedni sposób, zdecydowanie przyda się ukończenie studiów podyplomowych z integracji sensorycznej. W celu zdobycia umiejętności niezbędnych do wykonywania pracy w roli terapeuty SI, możesz wybrać jeden z czterech dostępnych kierunków: ogólny, z diagnozą i terapią dzieci, z terapią ręki oraz z elementami terapii behawioralnej.

Studia podyplomowe z dietetyki jako odpowiedź na problemy żywieniowe Polaków

Czy wiesz, że wielu Polaków ma nadal problem z odpowiednio zbilansowanym odżywianiem, które jest dopasowane do ich stanu zdrowia? Jeśli jesteś po studiach licencjackich lub magisterskich z dietetyki, to warto rozważyć kontynuowanie rozwoju w branży. Pomogą ci w tym studia podyplomowe na takich kierunkach jak psychodietetyka, coaching dietetyczny, dietetyka kliniczna, dietetyka i suplementacja, dietetyka w sporcie, zarządzanie jakością i bezpieczeństwem żywności, dietoprofilaktyka i dietoterapia osób starszych czy dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych.

Wybierz wygodną edukację, zapisując się na studia podyplomowe online

Wszystkie polecane w tym artykule kierunki możesz studiować całkowicie przez internet. Wystarczy, że zapiszesz się na studia podyplomowe online oferowane przez Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego (pełną ofertę znajdziesz na tej stronie: studia-online.pl). Bez względu na to, czy zdecydujesz się na jedną z wymienionych ścieżek, czy wybierzesz inny kierunek – nauka przez internet zapewni ci wygodny dostęp do wiedzy przekazywanej przez doświadczonych wykładowców akademickich. Dzięki nim zdobędziesz nowe umiejętności i kwalifikacje, nie rezygnując z aktualnego zatrudnienia czy życia prywatnego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy