Reklama

Dlaczego warto uczyć się w szkole z tradycjami i największym doświadczeniem na rynku?

Opublikowano:
Autor:

Dlaczego warto uczyć się w szkole z tradycjami i największym doświadczeniem na rynku? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Odpowiednie wykształcenie, które wpisuje się w aktualne potrzeby rynku pracy a także nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji to niewątpliwie jedne z podstawowych czynników, sprzyjających osiągnięciu sukcesu w życiu zawodowym.

Sposobów na poszerzanie swojej wiedzy, potwierdzonej odpowiednim dokumentem, jest wiele: ukończenie studiów (I, II-go stopnia, podyplomowych, uzupełniających), udział w różnorodnych kursach, szkoleniach i warsztatach, a także uczęszczanie do szkoły policealnej. Ten model edukacyjny sprawdzi się dobrze w przypadku osób, które ukończyły szkołę średnią i nie planują studiować na uczelni wyższej, a także dla wszystkich, którzy - niezależnie od wieku, chcą zdobyć nowe umiejętności, nie poświęcając przy tym na to dużych nakładów finansowych. Na naukę nigdy nie jest za późno, dlatego jeżeli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z takich możliwości, to w tym artykule znajdziesz odpowiedź. 

Minimum formalności, maksimum korzyści

Kompletowanie obszernego pliku dokumentów, skomplikowane i czasochłonne procedury rekrutacyjne to coś, za czym z pewnością nie przepada wiele osób. W szkołach Żak na szczęście nie trzeba borykać się z tego typu utrudnieniami, bo formalności zostały znacznie uproszczone. Wystarczy wybrać kierunek i wypełnić formularz zgłoszeniowy tutaj: https://biala-podlaska.zak.edu.pl/zapisz-sie-online, a następnie czekać na telefon od pracownika szkoły, który przedstawi szczegóły. Jedyną kwestią, która decyduje o przyjęciu kandydata jest kolejność zgłoszeń, dlatego jeżeli dany kierunek szczególnie Cię zainteresuje – nie czekaj i zapisz się już dziś. W szkołach Żak nie jest także wymagana matura, a jedyne konieczne dokumenty to świadectwo ukończenia szkoły (ośmioletniej podstawówki, gimnazjum, liceum, technikum, zasadniczej szkoły zawodowej), dowód osobisty i dwa zdjęcia legitymacyjne. Na tym nie koniec zalet. Szkoły Żak istnieją na rynku od 20 lat, co daje im ugruntowaną pozycję na rynku, a także świadczy o dużym doświadczeniu w kształceniu dorosłych. Przez te wszystkie lata, szkoła nieustannie rozwijała swoją działalność, bacznie przypatrując się aktualnym potrzebom rynku pracy. Dzięki temu, obecnie posiada w swojej ofercie edukacyjnej licea dla dorosłych, szkoły policealne, kursy jednoroczne, szkoły medyczne oraz kursy krótkie. Chcąc sprostać potrzebom możliwie jak największej grupy osób, pochodzących z różnych rejonów Polski, firma otworzyła swoje szkoły w 81 miastach Polski, we wszystkich województwach. 

Nienaganny poziom kształcenia

Na etapie wyboru szkoły, warto wziąć pod uwagę placówki certyfikowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Po ukończeniu takiej szkoły, absolwent otrzymuje świadectwo lub zaświadczenie przygotowane na drukach MEN, honorowane przez instytucje publiczne, a także firmy prywatne. W szkołach Żak kadrę tworzą doświadczeni nauczyciele, którzy chętnie dzielą się wiedzą i przekazują ją słuchaczom w najlepszy możliwy sposób. Wykładowcy przedmiotów ogólnokształcących w liceach dla dorosłych (m.in. języka polskiego, matematyki, języków obcych) to osoby, które dzięki odpowiedniemu wykształceniu, przygotowują uczniów do egzaminu maturalnego. W szkołach policealnych z kolei, gdzie słuchacze zgłębiają wiedzę z zakresu przedmiotów zawodowych, nauczają wykładowcy, którzy na co dzień pracują w poszczególnych profesjach, dzięki czemu dysponują aktualna wiedzą oraz umiejętnościami praktycznymi. W szkołach policealnych Żak, zajęcia odbywają się więc w dwóch wymiarach. Pierwszy z nich to wykłady, podczas których słuchacze zgłębiają wiedzę teoretyczną, by później przekuć ją w praktykę podczas ćwiczeń. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na: https://biala-podlaska.zak.edu.pl/oferta-edukacyjna i zapoznaj się ze szczegółami oferty edukacyjnej, lub odwiedź nas osobiście w sekretariacie szkoły w Białej Podlaskiej, przy ulicy Plac Wolności 20-22. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 oraz w sobory w godzinach 8:00-16:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE