Reklama

Magiczna baśń Ogrodów

Opublikowano: śr, 12 sie 2020 11:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wśród wielu pomysłów na udane wakacje, wizyta w Magicznych Ogrodach wydaje się szczególnie przyjazna, z powodu ogromnej ilości rosnących tam roślin, które naturalnie podnoszą naszą odporność.

Niektórzy mówią, że świat jest mały. Szczególnie wtedy, kiedy spotykamy swojego znajomego w Australii. Ale przecież ta kwestia wielkości jest względna, bo nie znamy innego świata, a do tego wiele zależy także od naszego wzrostu i długości życia.  Maluchom spacer po ogrodzie moźe zająć wiele godzin, bo tyle jest tam rzeczy do odkrycia. Pomyślmy także o tym, że kilka tysięcy lat istnienia naszej cywilizacji zostawiło po sobie wiele fascynujących śladów, których nie widać. Krótko mówiąc, jest wokół nas mnóstwo tajemnic, które powiększają nasz świat, czasem do naprawdę ogromnych rozmiarów.

Czemu służą te myśli? Otóż temu, żeby poczuć ile fantastycznych i niepokojących historii kryje milion roślin, rosnących w Magicznych Ogrodach. Bo to świetne miejsce, do schronienia się baśni, której nie da się poznać podczas jednej wizyty w Trzciankach.

Skoro baśń to musi być zamek i wróżki. W Ogrodach żyją Wróżki Smużki, które powstały z pragnienia kwiatu, który chciał być wolny niczym motyl. Od legendarnego założyciela Magicznych Ogrodów Zorana, otrzymały skrzydła i od tej pory malują świat tysiącem barw.

Zanim zaprosimy Was na Wielki Bal na Zamku Wróżek, chcemy przypomnieć, że w każdej z dwunastu magicznych krain, maluchy mogą odkrywać baśniową historię, a ich dziadkowie i rodzice obudzić uśpione w sobie dziecko. Jak? Na przykład przez chodzenie podziemnymi tunelami, albo zjechanie z 15 - metrowej Krasnoludzkiej Wieży Prób. Dorośli są potrzebni także do uruchomienia karuzeli, a w końcu do niekończących się rozmów ze swoimi podopiecznymi.

Jeśli zdecydujecie się na odwiedziny w Janowieckim Ogrodzie 15 i 16 sierpnia traficie na Wielki Bal na Zamku Wróżek. Tęczowe wstęgi zawirują w rytmie odgłosów z nieodkrytych krain i bajecznych tajemnic. W dłoniach Wróżek Smużek zatańczą na niebie i przystroją je cudnymi kolorami. Jeśli chcesz, by Twoje dni mieniły się szczęściem tak jak tęcza barwami, dołącz do balu Wróżek. Niech ogarnie Cię radość, niech porwie Cię pierwotny rytm tańca - najczystsza forma radości!

Ogłaszamy Bal wśród misternych wieżyczek, kolorowych zjeżdżalni i pięknej przyrody dookoła!

O 13:00 i 16:00 Dziedziniec stanie się areną wyjątkowego tańca Wróżek, przeplatanego pokazami krasnoludzkich bębniarzy, tanecznymi harcami Mordoli oraz popisami kuglarsko-żonglerskimi.

Na „scenie w drzewach” o balowy nastrój zadba zespół „Caroline & the Lucky Ones”.

W „Kwiatowej Dolinie” Czarodziej Krzywa Nóżka przeniesie Was w niesamowity świat magii i iluzji.

Weź udział w barwnych, pełnych radości paradach oraz warsztatach tanecznych.

Naucz się nowych, fantastycznych ruchów! Kto wie, może uda Ci się przywołać tęczę?

15 i 16 sierpnia, Bal na Zamku Wróżek w Magicznych Ogrodach :)

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE