Reklama

„Odkryj swoje mocne strony z WSEI”

Opublikowano:
Autor:

„Odkryj swoje mocne strony z WSEI” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie to Uczelnia, która już od 20 lat cieszy się znacznym prestiżem i ma mocną pozycję na akademickiej mapie Polski. Wysokie miejsca w rankingach, liczne nagrody i wyróżnienia, ale przede wszystkim stały rozwój sprawiają, że studenci WSEI są doskonale wykształconymi, dobrze zarabiającymi, zadowolonymi z życia najlepszymi wizytówkami Uczelni.

WSEI prowadzi studia na kierunkach: Administracja, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Ekonomia, Zarządzanie, Logistyka, Rachunkowość i Finanse, Psychologia, Pedagogika, Transport, Mechanika i budowa maszyn, Informatyka, Mechatronika i Pielęgniarstwo, po których można uzyskać dyplom licencjata, inżyniera lub magistra. 

W roku akademickim 2019\2020 w ofercie edukacyjnej Uczelni znajduje się aż 8 bezpłatnych kierunków. To: „Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna”- 5 letnie studia magisterskie, „Ekonomia”- studia licencjackie i magisterskie, „Transport”- studia licencjackie i magisterskie i „Mechatronika”- studia inżynierskie. 

Na kandydatów czekają również bezpłatne studia dualne na czterech kierunkach: Administracja studia I stopnia, Finanse i Rachunkowość studia I stopnia, Informatyka (studia I i II stopnia) oraz Zarządzanie studia II stopnia. 

WSEI prowadzi również cztery bezpłatne kierunki studiów w języku angielskim: Informatyka, Zarządzanie, Ekonomia i (jako jedyne w Polsce prowadzone w języku angielskim) Pielęgniarstwo studia I stopnia. WSEI na tle innych Uczelni niepublicznych wyróżnia się ilością darmowych miejsc i systemem stypendialnym, dzięki czemu w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie bezpłatnie studiuje ponad 1200 osób, a ta liczba wciąż się zwiększa.

Jedną z największych zalet Uczelni jest to, że proces opracowywania kierunków i specjalności odbywa się przy współudziale pracodawców, którzy mają realny wpływ na sposób i jakość kształcenia studentów. WSEI rokrocznie podpisuje kilkadziesiąt umów (łącznie jest ich już prawie 400) z różnymi podmiotami, w tym z największymi firmami w Polsce. Umowy zakładają wielopłaszczyznową współpracę m.in. przy organizowaniu praktyk i staży, realizacji prac dyplomowych i przewodów doktorskich czy organizacji i udziale stron w projektach badawczo- rozwojowych, które realizowane są na Uczelni.

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie to Uczelnia charakteryzująca się dużą dynamiką zmian i szybkim tempem dostosowywania się do zmieniającego się rynku pracy, co gwarantuje, że studia i umiejętności, które nabywa student stają się kompetencjami przyszłości, na które czekają pracodawcy. 

Nasi absolwenci są dzisiaj dyrektorami, pedagogami, cenionymi psychologami, informatykami, inżynierami czy pielęgniarkami z bardzo dobrymi opiniami. Pracują w administracjach publicznych i instytucjach związanych z finansami i ekonomią. Anglojęzyczne ścieżki kształcenia pozwalają im na pracę w dowolnym miejscu na świecie, a studia w międzynarodowym gronie sprawiają, że studenci lepiej rozumieją złożoność wielokulturowości, dzięki czemu są w stanie szybciej zaadaptować się w nowym środowisku pracy. W razie potrzeby Biuro karier WSEI pomaga studentom i absolwentom w stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy. Program wymiany studenckiej Erasmus+ umożliwia wyjazdy na praktyki i staże zagraniczne przyczyniając się do zdobywania doświadczenia zawodowego i zawierania międzynarodowej siatki kontaktów, która pomaga później w znalezieniu dobrze płatnej pracy w międzynarodowych korporacjach. 

Liczne certyfikaty i coraz wyższe miejsca w rankingach potwierdzają uznanie dla Uczelni, jako przestrzegającej wysokich standardów edukacyjnych, aktywnie wspierającej swoich studentów i absolwentów w podejmowaniu wyzwań, realizacji marzeń i celów zawodowych. 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://www.wsei.lublin.pl/ i na stronę http://rekrutacja.wsei.lublin.pl 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE