Reklama

W JAKI SPOSÓB WEJŚĆ NA RYNEK PRACY? JAK POPRAWIĆ SYTUACJĘ ZAWODOWĄ? JAK ROZPĘDZIĆ KARIERĘ?

Opublikowano:
Autor:

W JAKI SPOSÓB WEJŚĆ NA RYNEK PRACY? JAK POPRAWIĆ SYTUACJĘ ZAWODOWĄ? JAK ROZPĘDZIĆ KARIERĘ? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rynek pracy podlega ciągłym przeobrażeniom wynikającym w dużej mierze z dynamicznego rozwoju nowych technologii, nowatorskich branż i specjalizacji, a także umiędzynarodowienia działalności gospodarczej. Staje się coraz bardziej wymagający, a tym samym skłania nas do podążania za nowymi rozwiązaniami i trendami.

Studia podyplomowe to najlepszym rozwiązaniem by zdobyć zatrudnienie w zawodach, w których brakuje ekspertów. To uzupełnienie luki edukacyjnej, ugruntowanie nabytej wiedzy specjalistycznej w szybki i efektywny sposób. „Podyplomówkę” warto również wybrać jako zamiennik studiów uzupełniających magisterskich, które relatywnie wymagają mniejszego nakładu finansowego i czasu.

- Oferta kierunków studiów podyplomowych jest obecnie niezwykle szeroka i modyfikowana do aktualnych potrzeb rynku. Lublin stanowi ośrodek akademicki z dużą ilością ciekawych kierunków, które można dopasować do indywidualnych zainteresowań. Tutaj siedzibę ma Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji, która dostosowuje program edukacji do wymagań rynku. Potrafi być elastyczna i zaprojektować kierunki pod kątem świata biznesu, a także potrzeb studiujących. Uczelnia wraz z firmami współtworzą programy studiów dualnych, a wykładowców rekrutuje się spośród doświadczonych ekspertów. Decydując się na zatrudnienie doświadczonych praktyków naszym studentom przekazujemy wiadomości, które po ukończeniu studiów mogą wykorzystać w praktyce zawodowej – mówi Anna Habza – Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. - Dzięki temu firmy z rynku zyskują pracowników „szytych na miarę”, a nasi absolwenci pełne przygotowanie do podjęcia pracy – dodaje Anna Habza.

W ofercie Uczelni znajdują się praktyczne kierunki studiów podyplomowych, m.in. Informatyka śledcza, Projektowanie wnętrz, Akademia Menadżera Sprzedaży, Inspektor Danych Osobowych, Zarządzanie i cło w obrocie międzynarodowym, Dietetyka i wiele innych. Dają one wiele nowych możliwości na zdobycie dobrego zatrudnienia, zarówno w kraju, jak i za granicą. Warto wspomnieć również, że koszt studiów podyplomowych może być bliski zeru, jeśli kandydat otrzyma dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub Bazy Usług Rozwojowych. Pełną ofertę studiów podyplomowych WSPA sprawdzisz na stronie uczelni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE