Reklama

Wiganna Papina: Jarosław Kaczyński to przemiła, szarmancka osoba i dżentelmen

Opublikowano:
Autor:

Wiganna Papina: Jarosław Kaczyński to przemiła, szarmancka osoba i dżentelmen - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Oceniam ludzi, a nie zawód, który wykonują – mówi stylistka. Pozytywnie wypowiada się m.in. na temat Jarosława Kaczyńskiego. Gwiazda twierdzi, że prezes Prawa i Sprawiedliwości jest człowiekiem eleganckim, niezwykle dowcipnym i szarmanckim w stosunku do kobiet. 

Wiganna Papina pozytywnie ocenia styl ubierania prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Uważa również, że jest człowiekiem niezwykle dowcipnym i szarmanckim w stosunku do kobiet. Jej wypowiedzi o polityku zostały niedawno mocno skrytykowane przez część mediów oraz internautów. Zarzucali oni stylistce m.in. chęć przypodobania się ekipie rządzącej, przypominali również wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego obrażające jego politycznych przeciwników.

– Traktuję ludzi jako ludzi, nie rozróżniam ludzi na aktorów, polityków, dziennikarzy. Jeżeli wypowiadam się o człowieku, to wypowiadam się o nim personalnie, a nie o zawodzie, który wykonuje – mówi Wiganna Papina agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Mimo internetowego hejtu stylistka podtrzymuje swoją pozytywną opinię na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Podkreśla też, że w wywiadzie radiowym oceniała Jarosława Kaczyńskiego jako człowieka, a nie polityka.

– Jest to przemiła, szarmancka osoba, dżentelmen zachowujący się w stosunku do kobiet niezwykle elegancko i nie rozumiem, co złego jest w tym, że mężczyzna jest elegancki w stosunku do kobiet – mówi Wiganna Papina.

Stylistka podkreśla, że nie wypowiadałaby się tak pochlebnie o Jarosławie Kaczyńskim, gdyby doświadczyła nieprzyjemności z jego strony. Prezes Prawa i Sprawiedliwości dał się jej jednak poznać jako sympatyczny i dowcipny człowiek, nie zamierza więc mówić o nim w negatywnym kontekście. Gwiazda zaznacza jednocześnie, że jest to jej osobista opinia, z którą inni ludzie nie muszą się zgadzać.

– Jeżeli aktor gra mordercę, to dlaczego mam nie lubić aktora? On tylko odgrywa tę rolę, podobnie Prezes Jarosław, jest człowiekiem dowcipnym i sympatycznym, natomiast ma pracę polityka, która może się komuś podobać albo nie podobać, ale ja na ten temat się nie wypowiadam, wypowiadam się na temat człowieka – mówi Wiganna Papina.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE