Reklama

Reklama

Lublin: Uczelnia wpuści tylko zaszczepionych lub z ujemnym wynikiem testu. Jest uzupełnienie zarządzenia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Screen - Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie - WSSP/Facebook

Lublin: Uczelnia wpuści tylko zaszczepionych lub z ujemnym wynikiem testu. Jest uzupełnienie zarządzenia - Zdjęcie główne

Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie (dawniej Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie) | foto Screen - Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie - WSSP/Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie, która zarządziła, że osoby niezaszczepione przeciwko COVID-19, nie będą dopuszczone do pracy i zajęć, wydała komunikat. Zgodnie z nim, studenci i pracownicy mogą też przedstawić ujemny wynik testu w kierunku rozpoznania infekcji, żeby uczestniczyć w stacjonarnych zajęciach.

Reklama

Rektor Akademii Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie (dawniej Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie) wydał zarządzenie "w związku z zaostrzającą się falą pandemii". Poinformował w nim, że zarówno pracownicy, jak i studenci zobowiązani są do okazania certyfikatu ze szczepienia przeciwko COVID-19. Mają je okazać do 30 listopada. Z zarządzenia wynika też, że osoby niezaszczepione nie zostaną dopuszczone do pracy oraz zajęć dydaktycznych.

Teraz wydano komunikat do zarządzenia. Napisano w nim, że osoby, które nie okażą certyrikatu ze szczepienia mogą przedstawić aktualne ujemne wyniki testów rozpoznających infekcję. Studenci, nie wybiorą żadnej z tych opcji, będą kierowani na naukę zdalną. Z kolei wykładowcy, którzy nie wybiorą jednego z tych rozwiązań, będą mogli uczyć wówczas tylko metodą on-line. Zajęcia niemożliwe do przeprowadzenia w zdalnej formule, odbędą się w innym terminie albo w zakresie indywidualnej organizacji zajęć.

Wspomniano również o pracownikach administracyjnych.

- Pracownicy administracyjni, którzy nie okażą certyfikatu szczepienia, bądź ujemnego wyniku testu, będą kierowani do pracy zdalnej, po uprzednim przekazaniu części obowiązków niemożliwych do zdalnego zrealizowania, osobom dopuszczonym do pracy stacjonarnej - napisał w komunikacie dr Mateusz Stefanek, wiceprezydent Akademii Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie.

Artykuł pochodzi z portalu lublin24.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy