Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Nie płacił alimentów i nie uiścił grzywny. Policja szuka Go do odsiadki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KMP Biała Podlaska

Biała Podlaska: Nie płacił alimentów i nie uiścił grzywny. Policja szuka Go do odsiadki - Zdjęcie główne

Janusz Stanisław Poniński | foto KMP Biała Podlaska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje bialskie Policja szuka Janusza Stanisława Ponińskiego, któremu zarzuca się uchylanie od obowiązku alimentacyjnego. Jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w zamian za nieuiszczoną grzywną.

Reklama

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy poszukuje Janusza Stanisława Ponińskiego. Urodził się 5 kwietnia 1967 roku. Nie ma stałego meldunu. Jego ostatnie miejsce zamieszkania to ul. Terebelska w Białej Podlaskiej. Ma około 185 cm, waży 70-89 kg, ma proste włosy i ciemne oczy.

Zarzucane mu przestępsctwo to uchylanie się od obowiązku alimentacyjngo. Poszukiwany jest do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 49 dni w zamian za nieuiszczoną grzywnę w kwocie 1960 zł.

- Kto uchyla się od wykonania obowiązku alimentacyjnego określonego co do wysokości orzeczeniem sądowym, ugodą zawartą przed sądem albo innym organem albo inną umową, jeżeli łączna wysokość powstałych wskutek tego zaległości stanowi równowartość co najmniej 3 świadczeń okresowych albo jeżeli opóźnienie zaległego świadczenia innego niż okresowe wynosi co najmniej 3 miesiące, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku - czytamy w art.209 Kodeksu Karnego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego, proszone są o kontakt z  Komendą  Miejską Policji w  Białej Podlaskiej Wydział Kryminalny, Plac Wojska Polskiego 23, 21 – 500 Biała Podlaska , tel. 47 814-13-00, 47 814 12 70   lub  numer  alarmowy  112  najbliższej  jednostki  policji.

 

Artykuł pochodzi z portalu bialasiedzieje.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy