Teraz
+9°
Główna
Najnowsze
Logowanie
00:00
+8°
03:00
+4°
Koniec wielkiej serii. Orlen Oil Motor nie obronił mistrzost...
Znamy skład na finał. Wielki powrót w Orlen Oil Motorze
Poznali godziny finałów PGE Ekstraligi
Lublinianka walczy o tytuł. Zagłosuj na żużlową Miss Startu!
Orlen Oil Motor odkrył karty. Jest zaskoczenie!
Wieloletni kapelan lubelskich żużlowców potrzebuje wsparcia....
Dziesięć najważniejszych wydarzeń sportowych minionego roku w regionie [MIEJSCA 4-6] Złoto i dwa srebra - z takim imponującym dorobkiem z igrzysk wrócili sportowcy związani z Lubelszczyzną. Do tego wyczekiwany ponad trzy dekady awans piłkarzy Motoru do ekstraklasy i krajowa hegemonia żużlowców z Lublina. Cieniem na sukcesach kładzie się za to (...)
Kibice na meczu Motor Lublin - GKM Grudziądz [ZDJĘCIA] W piątek (7 czerwca) Orlen Oil Motor Lublin zmierzył się z GKM-em Grudziądz. Kibice Koziołków dały głośny doping. (...)
Kibice na meczu Orlen Oil Motor Lublin - Falubaz Zielona Góra [ZDJĘCIA] W piątek (17 maja) żużlowcy Orlen Oil Motoru Lublin odjechali kolejny domowy mecz w ramach PGE Ekstraligi. Przeciwnikami Koziołków był Falubaz Zielona Góra. (...)
Wiktor Przyjemski: W PGE Ekstralidze chcę się zaprezentować z jak najlepszej strony Wychowanek Abramczyk Polonii Bydgoszcz, w której spędził trzy ostatnie sezony, Wiktor Przyjemski, po raz pierwszy ubierze kevlar Orlen Oil Motoru Lublin i będzie ścigał się w najlepszej żużlowej lidze świata. Z nowym zawodnikiem Mistrzów Polski porozmawialiśmy przed jednym z treningów (...)