Kiedy warto zdecydować się na wypożyczenie samochodu bezpośrednio na lotnisku w Lublinie?

wiadomosci Wynajem samochodu może być znacznie lepszym rozwiązaniem niż własny pojazd, zwłaszcza gdy mamy bardzo długą trasę do pokonania. Szybszy i oszczędniejszy będzie lot samolotem oraz wypożyczenie auta już na miejscu.

,,,,,

Opublikowano: 28 sierpnia 2020 05:30 | Aktualizacja: 31 sierpnia 2020 07:55

Wynajem samochodu może być znacznie lepszym rozwiązaniem niż własny pojazd, zwłaszcza gdy mamy bardzo długą trasę do pokonania. Szybszy i oszczędniejszy będzie lot samolotem oraz wypożyczenie auta już na miejscu. Z takiej usługi korzystają przede wszystkim przedsiębiorcy i inwestorzy, ale również klienci prywatni i turyści przyjeżdżający do Lublina na wakacje. Sprawdźmy, kiedy opcja wypożyczenia samochodu bezpośrednio na lotnisku do rozwiązanie optymalne!

Dlaczego warto wynająć samochód na lotnisku?

 

Wypożyczalnie pojazdów w obecnych czasach posiadają własne strony internetowe, gdzie za pomocą specjalnego formularza można dokonać rezerwacji. Klient wybiera pojazd, który go interesuje, wraz z dodatkowym wyposażeniem oraz miejscem, w które auto ma zostać podstawione o konkretnej godzinie.

W ten sposób znacznie łatwiej i wygodniej jest poruszać się po nowej miejscowości niż komunikacją miejską. Nie ma wtedy żadnych ograniczeń w czasie, można jechać w dzień lub w nocy i samodzielnie ustalać punkty, które chce się odwiedzić.

 

Ile kosztuje wynajęcie auta w Lublinie?

 

Wynajem samochodu w Lublinie nie jest drogi, ostateczna cena zależy jednak od wielu różnych czynników:

  • okres wynajmu (krótkoterminowy, średnioterminowy lub długoterminowy),

  • dodatkowe wyposażenie,

  • marka pojazdu,

  • rodzaj samochodu (osobowy, bus czy dostawczy),

  • limit kilometrów,

  • wynajem auta z kierowcą.

  •  

Auto bez płacenia kaucji

 

Czy w Lublinie można wypożyczyć samochód na lotnisku bez płacenia kaucji? Jest taka możliwość w najlepszych wypożyczalniach, jak CarFree - wypożyczalnia nie pobierze kaucji w przypadku osób posiadających polskie obywatelstwo. W większości innych przypadków trzeba liczyć się z tym, że będzie pobierana kaucja i bez posiadania karty kredytowej usługa będzie niedostępna.

Wypożyczenie samochodu bez karty jest możliwe tylko wtedy, gdy zapłacimy za wynajem gotówką. Trzeba wtedy mieć przy osobie odpowiednią ilość pieniędzy, aby zapłacić za cały okres użytkowania auta.
Innym sposobem jest wykonanie tradycyjnego przelewu, dzięki czemu kwota na karcie kredytowej nie zostanie zablokowana, a my nie musimy martwić się o żadne dodatkowe koszty związane z wynajmem.

Żeby skorzystać z takiej możliwości, trzeba mieć ukończone 21 lat i co najmniej rok posiadać prawo jazdy. Wtedy bez problemu można dokonać rezerwacji osobiście, telefoniczne lub przez internet.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.