Reklama

Zgłoś kandydatów na „Ambasadorów Województwa Lubelskiego”!

Opublikowano: czw, 9 sty 2020 09:46
Autor:

Zgłoś kandydatów na „Ambasadorów Województwa Lubelskiego”! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa nabór kandydatów do 21. edycji konkursu „Ambasador Województwa Lubelskiego” za rok 2019. Ten honorowy tytuł przyznawany jest, od 1999 roku, w trzech kategoriach – osobie, instytucji i firmie za istotny wkład w promocję Regionu Lubelskiego.

Województwo Lubelskie  ma już 62 honorowych „Ambasadorów”, którzy swoją działalnością promują nasz region w kraju i za granicą.

Wśród nagrodzonych dotychczas tym zaszczytnym tytułem są m.in.: Budka Suflera, Beata Kozidrak, ojciec Filip Buczyński, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, Stadnina Koni Janów Podlaski, Kabaret Ani Mru Mru, Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie, WSK-PZL Świdnik S.A., Zakłady Azotowe Puławy S.A., Katolicki Uniwersytet Lubelski. 

Kandydatury do tytułu „Ambasadora Województwa Lubelskiego” mogą zgłaszać jednostki samorządów terytorialnych (także rady gmin, miast i powiatów) oraz organizacje i instytucje społeczno-kulturalne, naukowe i gospodarcze. Szczegóły dotyczące naboru znajdują się na stronie www.lubelskie.pl.

Nabór kandydatów potrwa do 30 stycznia 2020 roku, a nominowanych i laureatów wybierze Kapituła powołana przez Marszałka Województwa Lubelskiego. Wręczenie tytułów i statuetek odbędzie się na uroczystej Gali „Ambasadora Województwa Lubelskiego” 15 lutego 2020 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE