Reklama

Reklama

Województwo lubelskie: Trwa nabór w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym "Lubelskie. Smakuj życie!”

Opublikowano: czw, 12 sie 2021 14:05
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Województwo lubelskie: Trwa nabór w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym "Lubelskie. Smakuj życie!” - Zdjęcie główne

Trwa nabór w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym "Lubelskie. Smakuj życie!” | foto Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Departament Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zachęca do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym "Lubelskie. Smakuj życie!” na najlepszy film promujący region. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody w postaci kart zakupowych o wartości od 500 zł do 2000 zł.

Reklama

- Lubelskie przyciąga coraz większą liczbę turystów, a jednocześnie wciąż pozostaje nieodkryte. Tu czas płynie wolniej. Pokażcie Państwo fragment swojej wędrówki po naszym regionie i weźcie udział w konkursie, którego celem jest promocja turystyczna województwa - zachęca Jarosław Stawiarski, marszałek Województwa Lubelskiego.

 

Konkursowy film powinien spełniać następujące wymagania: opowiadać unikalną historię, która dostarczy informacji o atrakcjach turystycznych województwa, łatwą do zapamiętania oraz autentyczną; inspirować do odwiedzenia regionu, do jego poznania poprzez turystykę aktywną (m.in. rowerową, kajakową, konną). Organizatorzy zachęcają do zgłaszania filmów wykonanych techniką cyfrową, czyli kamerą, aparatem fotograficznym lub telefonem. Długość filmu nie może przekraczać 3 minut, a minimalna długość musi wynosić 15 sekund.

CZYTAJ TAKŻĘ: 

Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody: I nagroda - karta zakupowa o wartości 2000 zł; II nagroda - karta zakupowa o wartości 1500 zł; III nagroda - karta zakupowa o wartości 1000 zł oraz trzy wyróżnienia - karta zakupowa o wartości 500 zł każda. Nagrodzone i wyróżnione filmy zostaną zaprezentowane na stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.

 

Pracę konkursową zapisaną na płycie CD/DVD lub pendrivie, wraz z czytelnie wypełnioną kartą zgłoszenia i oświadczeniami, należy przesłać pocztą, za pośrednictwem przesyłki kurierskiej lub dostarczyć osobiście na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Departament Promocji, Sportu i Turystyki, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin (z dopiskiem: „KONKURS FILMOWY”). Termin nadsyłania filmów mija 17 września.

Artykuł pochodzi z portalu lublin24.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy