Reklama

Maszyny pralnicze – w które warto zainwestować?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Maszyny pralnicze – w które warto zainwestować? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Korzystanie z profesjonalnej pralki i suszarki to podstawa działania profesjonalnej pralni. Czego jeszcze nie może zabraknąć wśród jej wyposażenia? Podpowiadamy, jakie maszyny pralnicze usprawniają pracę i nadają się do zadań specjalnych.

Własna pralnia to wygodne rozwiązanie dla wielu obiektów - począwszy od hoteli po duże restauracje. Gwarantuje dużą wolność w kwestii operowania biznesem, a także oszczędności, biorąc pod uwagę, że współpraca z zewnętrzną pralnią generuje większe koszty, niż pranie na własną rękę. Ponadto, wybór takiego rozwiązania usprawnia pracę obiektu. Korzystanie z usług zewnętrznego podmiotu naraża firmę na straty i opóźnienia. Przy wymianie czystego i brudnego prania, łatwo dochodzi do pomyłek w liczeniu bądź przypadkowej podmiany pościeli czy obrusów. Dbający o swój wizerunek hotel czy restauracja nie może pozwolić sobie na wykorzystanie niepasujących czy dobranych nie do pary poszewek bądź pościeli - korzystając z własnej pralni, ryzyko takich problemów spada do zera.
Wyposażenie się w dobrej jakości maszyny pralnicze to pierwszy krok do zwiększonej wydajności i efektywności finansowej obiektu. Jeśli zależy ci na oszczędności, warto zainwestować w sprzęty przenaczone do użytku profesjonalnego, pojemne i energooszczędne - inwestycja szybko się zwraca, zwłaszcza przy dużym przerobie.
Wyposażenie pralni – czego nie może w niej zabraknąć?
Oprócz pralki i suszarki, warto zaopatrzyć się także w magiel. To profesjonalne urządzenie, z wykorzystaniem którego można wydajnie prasować tkaniny o dużej powierzchni, jak choćby zasłony. W przypadku tkanin, które potrzebują większej precyzji, jak choćby restauracyjne obrusy, warto natomiast zdecydować się na skorzystanie ze stołu prasowalniczego. Profesjonalne stanowisko tego typu znacznie usprawnia proces prasowania, gwarantując estetyczny i dopracowany w każdym calu efekt.
Dobierając maszyny pralnicze, warto również zwrócić uwagę na stół detaszerski, na pierwszy rzut oka mogący przypominać stół prasowalniczy. Umożliwia on efektywne odplamianie na zimno. To szczególnie przydatny sprzęt w restauracjach czy hotelach, gdzie trudne plamy są na porządku dziennym - powodem może być choćby rozlanie wina czy atramentu, oraz oczywiście tłuste ślady.
Korzystanie ze stołu detaszerskiego umożliwia precyzyjne usuwanie tego rodzaju zabrudzeń bez konieczności kilkukrotnego prania, które często nie daje satysfakcjonującego rezultatu. Urządzenie, wyposażone w specjalne pistolety, pozwala na miejscowe stosowanie skoncentrowanych środków chemicznych celem usunięcia plam.
Szukasz dobrych urządzeń pralniczych? Sprawdź gastroprodukt.pl/urzadzenia-pralnicze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE